| anoooonimm77 a întrebat:

Am avut un contact sexual pe data de 27 septembrie pe ciclu am fost pe 9 septembrie și am mai avut un contact sexual pe 16 octombrie ciclul nu îl am regulat nu a ejaculat în mine m-am șters și el la fel dupa n am mai facut ce credeți pot rămâne gravidă

2 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Pai nu prea putem sa stim. Ai avut ultima menstruatie pe 9 septembrie? ( a inceput pe 9?)

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

In fiecare luna intrebi pe aici daca ai ramas gravida.
Pentru ca nu te protejezi.
Protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativ. Te protejezi de sarcini nedorite si de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).