| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari:
1. Cum este cand iti faci prima ****?
2. Te doare cand iti rupi ata?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Eeste foarte placut, si ata se rupe in functie de cat este ata de elastica, la unii se rupe la altii nu.

4 răspunsuri:
| Happyy83 a răspuns (pentru vocea):

Dar te doare?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar incercand poti simti senzatiile care sunt placerile obtinute si in ce mod se manifesta senzatiile aparute in momentul ejacularii. Frenul adica "ata" in limbaj popular se poate rupe doar in cazul in care este afectat din nastere de asa numitul sindrom al frenului scurt "frenulul breve" fiind mai scurt decat in mod normal sau constitutia acelui tegumen/teaca prin care trece de fapt un vas de sange este fragila si/sau bolnava, suferinda. Din acest motiv in cazul marii majoritati a barbatilor activi sexual probabil peste 80%, frenul ramane intreg intreaga viata. Prin ruperea frenului se rupe si vasul de sange care trece prin interiorul acelei teci, si astfel irigarea cu sange a pielii fine care acopera glandul (capul) se intrerupe ceea ce provoaca pierderea sensibilitatii penisului in timpul intretinerii sexului. Roaga-te sa nu ti se rupa vre-odata ata daca doresti sa ai un penis normal. Multa sanatate!

| darrio2007 a răspuns (pentru Happyy83):

Doare de te scapi pe tine.

| Emilian65 a răspuns:

1. Este nasol.
2. Da te doare.