| Disparelu a întrebat:

Am cerut ajutorul unui baiat pentru a-l face gelos pe altu vorbeam cu o fata intr-un vestiar si baietii ne-au auzit vorbind chiar nu mai stiu ce sa fac. ma va mai placea? cum voi da ochii cu el si cu ceilalti baieti care au auzit tot ce vorbeam?

3 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Voi ar trebui sa intelege-ti ca daca incerci sa faci p cineva gelos asta nu inseamna ca te va place mai mult sau ca te va place,poate chiar din contra nu vor mai vrea sa aiba vreo legatura cu voi. daca te place, te place pentru ce esti, nu pentru ce incerci sa faci.asa ca discuta cu el spune-i ca il placi, nu are rost teatrul! succes!

| ochiverzi91 a răspuns:

E mai bine sa il iei deoparte si sa ii explici clar ca iti placea de el, dar nu stiai cum sa il abordezi si sa iti ceri iertare spunand ca nu se va mai repeta si asa mai departe. Baietii adora adevarul, mai ales daca ii si privesti in ochi daca le spui ce gandesti. Daca nu, macar ai incercat! Succes! happy

| Disparelu explică (pentru ochiverzi91):

Neah nu m-a bagt in seama crying(((