| DiannaDi a întrebat:

Am cunoscut ieri un baiat care mi-a atras atentia. Am purtat cateva discutii in cercul de prieteni cu el, dupa care am plecat. E aiurea sa ii trimit azi o cerere de urmarire pe Instagram? Avand in vedere ca eu sunt mai greu de gasit dupa nume, în ideea în care m-ar cauta el. Sau sa mai astept cateva zile pana sa-i trimit?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trimite tu cerere, nu mai astepta. Nu este aiurea. Uneori daca stai tu dupa cineva... nu ajungi nicaieri.

Bafta!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi bine sa te caute el. Baietii intra in vorba cu orice fata care le acorda putina atentie, de multe ori doar din politete.

| corbulalbrosu a răspuns:

Si eu te sfatuiesc si iti si recomand sa urmezi ceea ce ti-a transmis in raspunsul sau @DoarBogdan. Bafta. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să trimiți acum, dacă vrei ceva.

| mgtow a răspuns:

Cat mai repede cu atat mai bine. Asteptatul nu e bun

| mgtow a răspuns (pentru sadrian46):

Bravo, dario a dat raspuns eronat. Asta nu e mafalda sa astepte toti la labele ei, e om care poate interactiona la fel ca noi.

| Sofer a răspuns:

Trimitei acum, nu mai sta. Pana nu îl ia alta.

| Celcestietot a răspuns:

Nu, poti trimite linistita.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sofer):

Macar stie ca a incercat, nici nu este ceva asa ciudat in a da o cerere de urmarire.