| miruna18 a întrebat:

Am cunoscut in urma cu mutl timp un baiat cu 4 ani mai mare ca mine. El era catalogat ca cel mai mare fustangiu si nu avea nici o relatie seriosa, si iata ca m-a abordat pe mine, am iesit de citevaori cu el si s-a purtat destul de frumos, imi spune ca s-a saturat s apiarda timpul si ca vrea ceva serios.Suntem deja a 6-a luna impreuna... Oare e posibil ca un baiat sa se schimbe? nu prea am incredere in el desi nu-mi da motive sa ma indoiesc...

Răspuns Câştigător
| zuzule a răspuns:

Da tipul s-a schimbat! Cred ca u la-ai atras foare mult si pentru tine a facut astabatting eyelashes! Stai langa el.si incearca sa-i impui si u multe chesti la care ar trebiu schimbari! Usor usor se va schimba! (Stiu pentru ca si eu am avut o relati din asta si l`am schimbat pe pr meubatting eyelashes, dar n`am departit acum ). Dar o sa mearga vei vedea! Sper sa fie de folos raspuns meu.ti pup!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Stii orice fata poate imblanzii orice baiat, prin diferite metode, trebuie doar sa stii cum sa-l abordezi si sa-l invetiwinking Da se poate schimba.

| deeadragutza2 a răspuns:

Buna poate chiar s-a saturat e posibil. sunteti de 6 luni impreuna ar fi fost culmea sa nu fi aflat in 6 luni daca te-a inselat. cred ca tine foarte mult la tine si a decis sa se schimbe. si eu am avut de a face cu un baiat la fel si era un mare fustangiu dar chiar tinea la mine si nici nu sa mai dat la alta fata

| DeeaMarry a răspuns:

Si pe mine a incercat sa ma cucereasca un timp mai... fustangiu sa zicem. Si a incercat mai mult de un an, un an si jumatate, dar tot nu am putut avea incredere in el. Normal, incerca sa imi arate in fel si chip ca s-a schimbat, eu eram pe cale sa il cred...insa tot la catva timp "dadea cu bata in balta".
Deci nu stiu cata incredere poti avea intr-un asemenea tip... Eu nu as avea.

| Alexutzica a răspuns:

Eu cred ca se poate schimba. Dar, unii da unii nu happy.

| LaurLS a răspuns:

Depinde. Orice sfarsit are un inceput diferit. Incearca sa nu te mai gandesti tot timpul la chestia asta, caci daca o faci toate se vor intoarce impotriva relatiei tale. Nu conteaza cine a fost sau ce a facut, conteaza prezentul si ce va fi in viitor big grin