| Daysukki a întrebat:

Am deranjat site-ul asta cu intrebarile mele idioate.din pacate mai am una.nu stiu de ce pun intrebari daca nu prea tin cont de raspunsuri, cred ca pur si simplu imi place.oricum.mai toti v-ati indragostit,nu? macar o data? eu am renuntat la prima mea "pasiune", nici ca ar fi fost nu stiu ce dar am renuntat la ea pentru ca lui ii placea de altcineva.acum am sentimentul ca urmeaza sa se intample la fel.eu nu sunt de acord dar se pare ca inima mea natanga place o persoana.suntem cam la fel.ma inteleg foarte bine cu un baiat, inca de la inceputul scolii.de fapt a fost primul baiat pe care l-am cunoscut la liceu.ne prosteam, vorbeam de jocuri, filme....doamne ce prosta sunt! eu nu vreau sa-l plac, sincer dar cand imi aduc aminte de el vreau sa fiu langa el si sa vorbim toata ziua.cand stau cu el ma simt fericita. scuze pentru ca palavragesc prea mult.stiu ca lui ii place de altcineva si nu vreau sa fiu o povara sau sa ii incurc.se pare ca nu pot pastra niciodata "nimic"."am dreptul oare sa-l plac inca?" nu vreau sa-i spun pentru ca imi e teama ca nu va mai vrea sa vorbeasca cu mine.ahhh incep deja sa plang. oricum,daca eu inca il plac, ar trecui sa lupt sau sa ma dau la o parte?

15 răspunsuri:
| carmenatyla5689 a răspuns:

La cat text scrii...pe bune am citit pan la jumate si de acolo ciuciu. Fato fa ce zice inima

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Parerea mea e ca el te vede pe tine mai degraba ca o amica, nu ca o iubita. Eu cred ca nu ar trebui` sa-i spui nimic, dar orq`, facii cum vrei :*!

| xCruz a răspuns:

Eu zic sa incerci sa vorbesti cu el lucrul asta. Poate cine stie si el simte acelasi lucru pentru tinebatting eyelashes si daca ii spui nu ai nimic de pierdut phbbbbt deci fa-ti curaj si incearca sa vorbesti deschis cu el pe tema asta.

| Diia94 a răspuns:

Bai baiatule ai probleme cu capu? Am mai vazut comentarii si la altii de genul asta, plus o intrebare asemanatoare.Un sfat pentru tinelove struck Impuscate!

Si... Daisuki ....nai ce pierde daca ii spui. Serios! Incearca si vezi!

| Shatteredx a răspuns:

Domnule, uitandu-ma peste raspunsurile dumneavoastra anterioare, am constatat ca aveti un inceput de boala psihica. Inainte se pare ca erati un om normal. Nu va faceti griji deoarece noi suntem aici pentru a va ajuta. Nu va pot diagnostica prin internet, insa daca doriti puteti sa veniti la cabinet. Totul se va rezolva, nu va faceti griji, nu sunteti singurul in aceasta situatie. Sa innebuniti nu este un lucru de care trebuie sa va fie rusine. Orice om are limitele lui. Astept un raspuns de la dumneavoastra. Imi este teama pentru siguranta dumneavoastra si siguranta celor care au grija de dumneavoastra. Ei stiu de problema dumneavoastra psihica? Ar trebui sa se anunte cumva autoritatile pentru ca reprezentati un pericol pentru societate.

| alecsalecs a răspuns:

De o relatie Amicala poti avea parte?

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

laughing sa nu te superi, domnisoara Ciuciu, daca ai fi in postura prietenei baiatului placut de Daysuki Nagatzuki tot asa sfat i-ai da? (daca te superi ne suparam si vorbesc cu vantul ca data aviatoare sa bata mai tare )

| SentimentalConsil a răspuns:

In momentul acesta esti intr-o relatie? daca da nu trebuie sa-i faci probleme partenerului deoarece " roata se intoarce " si cand se v-a intoarce, crede-ma, va veni de 10 ori mai mare

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

laughinglaughinglaughing doamne ce ma mai rad cu voi imi place de tine...tu si inca unu sunteti atata de amuzanti hai muuuuah :*. Deeeeci in primul rand sunt d'shoara ANA si pana mea cine dumnezeu crezi ca a citit tot textu cum am zis...am citit pana la jumate si punct. sa faca cum vrea ea cum crede tonguenu? sentimentalule ce zici?

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

love you much much de tot kiss

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

laughing chiar asa much much? esti sigur?laughing)rolling on the floor

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

ai primit mesajul meu?

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

mai glumim si noi ca de-aia suntem pe acest site, sa intretinem atmosfera si sa ajutam acolo unde putem

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Nu n-am primit mesaju tau sad... si intr-adevar laughing oricum esti haioshee hee :* dar daca te mai iei de fusta mea te bat waiting!

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

vezi ca ai mesaj, si daca tot vrei sa ma bati o sa stau ca nu am ce face dar trebuie sa-mi indeplinesti o dorinta, vreau sa ma bati cu fusta laughing rolling on the floor