| anonim_4396 a întrebat:

Am doua intrebari intr-una. big grin 1.De ce atunci cand ne indragostim si persoana de care ne place e prin preajma, tindem sa ne pierdem mintile? Adica sa ne comportam de parca am fi beti sau drogati; cel putin in cazul meu. Am avut un loc de munca si imi placea de seful meu, era un om cu personalitate puternica si asta adoram la el. De fiecare data cand il vedeam, ma inveseleam, prindeam energie si imi faceam treaba mai cu spor ca sa-l impresionez si sa-i fiu pe plac. big grin Devenise motivul, pe langa salariu, pentru care mergeam cu drag la serviciu.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e de mirare ca erai ametita cand te gandeai la el, pardon la ce faptul ai putea poseda ceea ce are el material, in Romania exista mai multe vipere decat frunze in copaci

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu mă interesau banii lui ci îl admiram pentru felul cum era ca om.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Plin de vipere. majoritatea vor sa despartã familii si sa umble cu barbati cu banii, Pui pe ele

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat,viperele astea distrug famili si provoaca multa suferinta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred, daca era coleg de lucru isi trecea admiratia fata de el

| SilentRain a răspuns:

Ha-ha-ha,eu de fiecare data când îl văd pe Sefu' îi fac "complimente" in gandul meu laughing))
Dar-ar Sf Termopan 'sa ajunga si Sefu' exact ca mine cu minimul pe economie

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Daca l-ai admira poate ai deveni patroana

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Urinez pe el si pe toata fabrica lui nenorocita

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Urât, mã intreb dintre un sef cu si unu oarecare care merge la agãtat, si viperele Nu stiu de nici unu ca profesie sau relatii. Oare care e mai mult muscat...

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Bucura-te ca ai unde sa lucrezi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Viperele aleg mereu pontul cel mare, desigur ca nu toate sunt asa, doar obiectele sexuala, care nu isi folosesc creierul ca sa fie independente economic de barbati

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

De ce dracu iti vad numele la notificari?
Miscati fundul german in alta parte jegulebig grin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Pentru ca ametito mi ai dat cerere stop ignore

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce zici tu acolo e ca si cum ar zice cineva catre toti masculii, sa nu mai admire corpul femeilor, si sufletul lor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord, asta e ceva superficial?

| SG1995 a răspuns:

Pentru că suntem efectiv drogați de propriul creier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu, isi are locul

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu consider imatur sa ai pretenti mari, trebuie sa vezi de o fata asa ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce sunt alea pretentii... mai degraba irational sa continui cu cineva care iti dai seama din start ca nu are interes.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fi catelusul unei fete deci vezi ca nu te place