| ontyk a întrebat:

Am facut acum cateva zile sex anal si mi s-a rupt prezervativul si mi-am dat drumu in ea... Poate ramane gravida? Asta s-a aintamplat acum 3 zile...si acum are sangerari vaginale. Ea spune ca trebuia sa ii vina ciclul, dar a mai spus ca i se pare ciudat ca nu o doare capul si nici burta. Este insarcinata sau i-a venit ciclul?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Nu inteleg de ce sunteti voi rautaciosi cu raspunsurile. I-a venit menstruatia.

16 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sex anal... n'are cum să rămână însărcinată>Doar nu o să iasa copilul pe partea... din spate.Stai liniştit că nu e însărcinată

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Anal? nu are cum sa ramana insarcinata daca ati facut 'anal'', stai linistit, iar sangerarile vaginale sunt alta treaba''sa spunem asa.sa mai astepte ceva timp poate doar ii intarzie menstruatia, dar sa fiti si mai linistiti sa ia un test de sarcina si gata]dar nu e probabil sa fie insarcinata dupa ce ai spus tu}bafta!

Abh
| Abh a răspuns:

Ce aveti, fratilor, cu sexul anal? Chiar nu va intereseaza ca nu e sanatos?

| yuli10 a răspuns:

rolling on the floor
ti-ai dat drumul anal? sau ati facut sex anal si apoi ti-ai dat drumul in ea?
daca ti-ai dat drumul in fund nu are cum sa ramana insarcinata ce naiba...
problematica situatie... happy

| unu a răspuns:

Hmmm, ai lipsit de la ora de anatomie umana? nu stii cum se face un copil? (oricum gasesti pe net) fireste ca nu poate ramane insarcinata! dar pe viitor ia-ti naibii prezervative mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb si eu, oare gandesti? Ai auzit tu cumva ca femeia are ovare in fund? Sunteti chiar imposibili! Maine aud de la voi ca a ramas gravida de la oral. Dar bag-o in nas, ca sa fii sigur.
Asta inseamna sa aveti lipsa de educatie, maine in loc sa se c... scoate copilul, cu o culoare de maro pe fata.
Mai bine citeste si nu mai pune intrebari. Voi ati fost facuti prin sex anal? daca aveti atatea cu analul; dai acolo, ca o sa se c... pe ea.

| Sara a răspuns:

Tu cu anusul gandesti? laughing Anusul n are nici o treaba cu vaginul, apoi uterul unde se fecundeaza ovulul. Nu mai faceti fratilor sex anal, nu e sanatos, doamne doamne i-a dat fetei alta gaura nu dosu'! cu respect, eu!

| anonimmmmm a răspuns:

Stai linistit si nu lua in seama raspunsurile rautacioase, nu-ti fa griji, nu poate ramane insarcinata prin sex anal.Succes si fii atent pe parcurs.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

I-a venit ciclul. Nu e insarcinata.

| Emeraude a răspuns:

Va uitati la prea multe filme porno, clar!

| T30D0RA a răspuns:

Bai, tu nici macar nu stii ce inseamna sex anal. laughinglaughing
Sexul anal e atunci cand i-o bagi in c*r. Doamne, mare ti-e gradina!

| pau2009 a răspuns:

Toti ti-au spus ca nu poate ramane insarcinata, la fel ca ei sunt constienta si eu ca sarcina nu are legatura cu anusul, dar exista sansa foarte mica sa fi ajuns vreun spermatozoid mai smecher si in zona vaginului si din pacate ajunge 1 pentru bebe. dar sansa este de 1-2%. Ai spus ca au trecur 3 zile, mai asteapta 5-6 zile si sa faca un test de sarcina pentru linistea voastra

| adrian_3467 a răspuns:

Vad ca multa lume abereaza.sexul este placut si benefic indiferent ca este anal/oral/normal... insarcinata poate ramane DOAR daca un spermatozoid se strecoara in vagin si isi face treaba mai departe...sunteti rautaciosi, omul testeaza sexul din toate punctele de vedere, daca voi nu sunteti open-mind altii sunt. Era mai simplu sa ii raspundeti omului direct la obiect.

| joanna_1070 a răspuns:

@doraaa : Da' tu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca faceti sex anal si fata mai este virgina si nu a intrat lichidul spermatic in vagin nu poate sa ramana gravida dar si daca nu ieste virgina sa ia o pastila care se numeste "pastila dupa contactul sexual"dar mai repede pana nu incepe a se forma fatul va spun sigur ca asa a patit matusa mea dar ea nu a avut un contact sexual anal ea la avut an vagin incercati ca o sa iasa totul bine cu ajutorul lui dumnezeu succes diana din deva

| MaybeSomeone a răspuns (pentru Emeraude):

Asa-i rolling on the floor xD BIG LIKE la asta tongue