| biancutzaa a întrebat:

Am facut ceva destul de josnic cel putin asa cred eu. Aseară am facut sex cu prietenul si i-am facut si oral? E vreo problema?

18 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Sexul nu e josnic numai dacă e făcut cu lumina stinsă, sub plapumă,... îmbrăcaţi.
Cu plăcere!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e josnic, doar aia cu mintea inchisa considera sexul oral ceva josnic, sexul oral este o contopire armonioasa intr-un cuplu, prietenul tau e un norocos ca are asa gagica cu mintea deschisa

| Giulia97Anna a răspuns:

Stai linistita, nu ai facut nimic josnic.Si el ti-a facut? Sau doar tu i-ai facut lui?

| RAY a răspuns:

Nu e nici o problema nu vad ce e asa rusinos, faza e ca daca si el ti-a facut sau doar tu

| corbulalbrosu a răspuns:

Perversiunile si fanteziile sexuale practicate inaintea sau in momentul intretinerii sexului, contribuie la intarirea relatiei dintre 2 persoane care se iubesc, deoarece sunt considerate absolut normale de catre marea majoritate a persoanelor cu principii mai liberale. Poate fi considerata ca fiind un pacat sau ceva "josnic" doar de catre o persoana cu "educatie" religioasa.

| sofisis a răspuns:

Sa inteleg ca ori esti foarte mica (ai sub 15 ani) ori esti foarte religioasa...
Sexul oral nu este josnic. Este pur si simplu o alta forma de a-ti satisface partenerul si de a explora limite si senzatii sexuale.
Este considerat chiar normal de majoritatea cuplurilor care au viata sexuala sanatoasa.

| Oana92 a răspuns:

Sexul oral e o practica normala intr-un cuplu si e ok sa il faci atata timp cat amandoi sunteti de acord. Da, este o problema ca ai facut sex oral desi consideri asta a fi ceva josnic.
Eu sunt adepta deschiderii in privinta sexului, dar daca tu te simti rau pentru ce ai facut inceteaza sa o faci. Bine, ai putea sa incerci sa iti schimbe mentalitatea, dar asta e mai greu.

| peperonies a răspuns:

Ti-a placut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca voi 2 va simtiti bine, nu e nici o problema. important e sa fiti voi multumiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil te simti asa pentru ca esti religioasa si nu i-ai cerut voie popei intai, in rest, nu este nici o problema. Daca aveti grija de igiena voastra desigur

| MrLucas a răspuns:

Josnic!? Daca as putea ti-as da o medalie.E de apreciat cand lumea e deschisa la minte si se gandeste si la partener.

| AncaNK a răspuns:

Bună Bianca! happy
De ce să fie o problemă? Îți faci partenerul să "înnebunească" iar eu nu văd un lucru rău în asta.
Dacă și tu te-ai simțit bine, eu zic că e OK.
Toate cele bune! big grin

| Andreyey09 a răspuns:

Ce te-a determinat sa faci oral? si acum de ce iti pare rau?

| eudoreu a răspuns:

Destul de rau ca nu ai viata religioasa si daca voi ii incurajati la asta e si mai rau.E NORMAL sa te simti josnic, deoarece e ceva josnic, dar mila lui Dumnezeu e mare.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru eudoreu):

De unde ai mai aparut si tu?

| eudoreu a răspuns (pentru Giulia97Anna):

E doar parerea mea.Sunt o fire mai "religioasa"

| Giulia97Anna a răspuns (pentru eudoreu):

Aha...

| biancutzaa explică:

Multumesc am 18 ani chiar azi am facut si nu nu am o viata religioasă oricum merci