| florinucata a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu dar am folosit cu prezervativul de fiecare data... dar inainte de a pune prezervativul s-a tot jucat cu capul acolo jos la mine si a si bagat un pic capul innauntru... ar fi posibil sa fiu insarcinata?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florinucata explică (pentru MyMommyLovesMe):

Pai a bagat-o chiar la inceput... nu cred ca au existat particule cu spermatozoizi

| vocea a răspuns:

Daca nu a ajaculat in tine stai linistita fumoaso, nu ai cum sa ramai

| florinucata explică (pentru vocea):

Nu a ejaculat

| neutrino a răspuns:

Pentru a ramane gravida nu conteaza nici adancimea de penetrare si nici timpul distractiei. Asadar, poti fi.

| florinucata explică (pentru neutrino):

Pai nu a ejaculat in mine. Si asta a facut-o chiar prima data.

Răspuns utilizator avertizat
| vocea a răspuns (pentru florinucata):

Atunci stai calma frumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, nu e cazul sa-ti faci griji.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam da, din pacate, cine va invata sa faceti asa?! Citeste aici:

http://healthyliving.msn.com/......regnancy-1

| florinucata explică:

Pai era excitat. si domne. a bagat o data capul. nu cred ca are cum sa fiu insarcinata. da i-am facut oral dar putin.