| anonim_4396 a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu, acum o saptamana. Amandoi eram in lenjerie intima, iar el era ud (lichidul preejaculator). M-a pus peste el, si m-a atins la vagin, vaginul meu nefiind total acoperit de chiloti. Exista sansa ca lichidul sa ma fi atins iar un mic si nebun spermatozoid sa-mi provoace marea neplacere a varstei? Tin sa precizez ca-mi curge mai mult lichid alb-galbui, si sunt destul de ametita si indispusa.
Va rog fara raspunsuri in bataie de joc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Prin lenjerie nu se ramane insarcinata, cat de nebun si de ager ar fi spermatozoidul.
Stare ta este produsa de nelinistea si stresul la care te expui..si asta se datoreaza faptului ca, micuta fiind, nu ai destule cunostinte in materie de sex.
Asa ca, acel lichid poate indica o infectie/o raceala.
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mda... nașpa. Din păcate, nimic nu-i 100% imposibil.

| Ycu a răspuns:

Logic ca nu...starea ti-o provoci singura fiind atat de afectata de problema asta.

| Fayy a răspuns (pentru Ycu):

Starea a apărut fără a mă gândi la asta.

| Fayy a răspuns (pentru caramela):

Nu m-am gândit la asta până acum, deci nu m-am stresat din cauza asta. Adevărul e că sunt puţin stresată din cauza şcolii, sper ca asta să fie cauza. Din câte ştiu, spermatozoizii nu mai pot avea nici măcar 1% efect din moment ce a făcut contact cu aerul. Eu m-am aşezat pe boxerii lui care erau puţin uzi din cauza lichidului, deci s-a făcut contact cu aerul.

| Alcyon a răspuns:

Nu esti insarcinata, in schimb s-ar putea sa fi facut o infectie vaginala (de la maini murdare puse in zone intime).

| Alcyon a răspuns (pentru Fayy):

Si nu, spermatozoizii nu mor in contact cu aerul, ci doar atunci cand sperma se usuca. Daca tot faci astfel de lucruri cu prietenul tau, incearca sa te informezi mai mult, fiindca uite asa apar sarcinile nedorite si nu numai. Poti sa te trezesti cu nu stiu ce boli, iritatii sau alte afectiuni.