| Dlk_Älêxäñdrä_1999 a întrebat:

Am fost cu un baiat si ne-am despartit.Iar acum cu orce fata as fi afara se da la ea, dar nu mai cand sant eu prin preajma.
Ce ar trebui sa ii zic sau ce ar trebui sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

Ai doua variante de rezolvare:
a) Stai frumos și dă-i semne că nu te interesează cu cine iese el după despărțire.(Metoda fetei cuminți)
b) Metoda fetei obrăznicuțe este de a-i întoarce moneda, cât timp ești cu el flirtează și tu cu altul...

15 răspunsuri:
| pornography a răspuns:

Ai fost usor de inlocuit...

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Tu te-ai despartit de el sau el de tine, desi cred ca tu de el

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Deci daca te-ai despartit de el, vrea sa te supere, si inseamna ca e idiot.Incearca sa nu-l bagi in seama.Va renunta la un momentdat.Si ar trebui sa intelegi ca vrea sa-ti arate ce ai pierdut.Eu asta cred big grin
Daca e invers atunci nu are sens.

| LupuMaria a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa si vrea sa vada daca ma tii la el. Mai bine nu la-i baga in seama

| DianaZ a răspuns:

Vrea atentie big grin Nu il mai baga in seama, si stai si tu cu alti baieti, prieteniwinking Sa vada ca nu iti pasa laughing Si daca exagereaza spune-i-o pe fata :* Fundaaa puppy dog eyes3

| CMaria21 a răspuns:

Categoric vrea sa te faca geloasa! O zi buna

| ModelaToru101409 a răspuns:

Nu trebuie sa il bagi inseamna, trateaza-l cu refuz.Gandestete ca nu te'a meritat si ca tu meriti ceva mai bun decat elwinking!

| Kammii a răspuns:

Pai... ar trebui sa intelegi ca vrea sa te faca geloasa! Care da intelesul ca inca te mai place...

| grab a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa si e un badaran. Mai sunt si alte metode, dar nu aveti voi varsta!

Ignora-l, sau spune-i alora la care se da ca v-ati despartit pentru ca are puIa mica, o sa ii piara cheful si lui si ei happy iar tu dispari in regim de urgenta, ca daca i-o arata si aia o considera potrivita ti-o iei in bot stereo! happy

Bye!

(Copchii inculti)

| єχcєєℓ a răspuns:

Suferă că v-ați despărțit și vrea să te facă geloasă pânâ când vă împăcați.

| h3r a răspuns:

E doar un copil, viitor fătălău.

| nessayaR a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa sa vada daca iti mai pasa de el. Fii indiferenta cu el sau trateaza-l cu aceeasi moneda aratandu-i ca nu-ti mai pasa de el.

| PatroescuLuluLui a răspuns (pentru Dlk_Älêxäñdrä_1999):

Atunci nu-l baga in seama