| stupid002movie a întrebat:

Am mers la sanius si am ramas cu venele de la genunchi in sus umflate, digerari defintiive. asa a zis mama cand m'a vazut. a ramas uimita. efectiv aratam ca si cum as fi fost violata, batuta etc... mi-am stricat picioarele.erau asa frumoase. aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| genuine a răspuns:

O sa iti treaca, stai linistita. Am patit si eu, e din cauza frigului. Degeratura definita e cu totul altceva, tu sigur nu ai asa ceva. A vrut mama ta sa te sperie putin :p

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu stii ce inseamna cu adevarat "degeraturi definitive",evit sa-ti atasez vreo fotografie, sa nu te sochezi.
Mergi la medic, e singura solutie.

| stupid002movie explică (pentru greece12):

Chiar as vrea sa'mi arati. s avad daca sunt asemanatoare

greece12
| greece12 a răspuns (pentru stupid002movie):

Site-ul este populat cu prea multi copii, ca sa-ti pot pune la dispozitie asa ceva.Cauta "degeraturi definitive foto" sau "frozen legs photos", pe Google.
Pe raspunderea ta.

| stupid002movie explică (pentru greece12):

Am cautat dar nu am gasit.iti voi sterge raspunsul dupa ce primesc siteul.e ok?

| stupid002movie explică (pentru genuine):

Sper sa fie asaasadsadsadda arata foarte foarte urat.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru stupid002movie):

Regret,exista un regulament aici si, macar eu, il respect.

| Other_Kosu_1994 a răspuns:

Da. incearca sa ti le amputezi si sa iti pui o proteza smechera. iti dau nr lu prigoana sa vb cu el?