| ing3rd3mon4u a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am nevoie de raspunsuri serioase fara sa fiu luata la misto sau altele. Voturi si fundita:D HELP!:(

Ar fi bine daca nu as intra pe mess cateva zile desi pe 1 martie fac un an cu el? Ce trebuie sa fac? intrebarile sunt legate de intrebarea urmatoare.: http://www.TPU.ro/......re-vor-sa/

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu stiu,mi-ar fi indiferent daca ai intra sau nu,dar ar fi frumos din partea ta sa ii dai un mesaj ( pe telefon) in care sa iti ceri scuze pentru ca i-ai ascuns acele lucruri,sa ii spui de ce ai facut asta,sa ii spui ca inca tii la el,ce simti cand esti langa el,chestii de astea,dragute,marunte,dar importante. Daca faci asta,cred ca o sa se razgandeasca, daca ai nevoie de ajutor, da-mi mesaj happy

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

E bine, o pauza urmata de o surpriza. Tu esti ce-a de care are nevoie.

| ing3rd3mon4u explică (pentru NatureSelf):

Ai putea sa te explici un pic la ce te referi te rog?

| NatureSelf a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Da, e bine daca nu intri, ca dupa aia se poate prinde, fa o scurta pauza ca si contact cu el, apoi cand sarbatoriti, faceti ce vreti voi doi.