| Edy_Matache_1989 a întrebat:

am nevoie de cineva care sa ma poata face sa trec peste o despartire urata. (de preferat fata)

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Fiecare fata are ceva special.incearca sa-ti reorientezi interesul. exista altele cu suflete de 10 ori mai mari ca al ei.incearca sa vezi ce e in jurul tau.deschide ochii bine si apoi deschide sufletul.

18 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De preferat fata... dar totusi accepti si un baiat, corect rolling on the floor?
Nu te poate ajuta nimeni momentan! Tu esti cel care trebuie sa-ti pui ordine in ganduri, sa lasi tot ce-a fost de domeniul trecutului. Stii cum... orice sfarsit are si un inceput! Succes.

| Edy_Matache_1989 explică (pentru h3r):

Daca ai sti toata povestea...laughing

| h3r a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Informeaza-ma.
Deci?

| Lette a răspuns:

Cati ani ai?

| Ella3133 a răspuns:

Ia zi descarca`tebatting eyelashes

| Edy_Matache_1989 explică (pentru h3r):

Pai.....am avut o pritena.O chema lorena. Treabuia sa ma intalnesc cu ea vineri dar nu m-am dus deoarece imi murise o matusa si nu aveam chef de iesit in oras.Ma sunat o prietena de a ei si a inceput sa ma injure si sa ma faca in toate felurile pe mine si pe inca un prieten.Si zicea ca le-am pus sa se duca degeaba si ca le-am mintit si pana la urma s-a desparitit de mine si se dadea la prietenu meu chiar in telefon dupa ce s-a despartit de mine...

| Edy_Matache_1989 explică (pentru Lette):

13-14 adica aproape 14

| Edy_Matache_1989 explică (pentru Ella3133):

Pai.....am avut o pritena.O chema lorena. Treabuia sa ma intalnesc cu ea vineri dar nu m-am dus deoarece imi murise o matusa si nu aveam chef de iesit in oras.Ma sunat o prietena de a ei si a inceput sa ma injure si sa ma faca in toate felurile pe mine si pe inca un prieten.Si zicea ca le-am pus sa se duca degeaba si ca le-am mintit si pana la urma s-a desparitit de mine si se dadea la prietenu meu chiar in telefon dupa ce s-a despartit de mine...

| smilingtothesun a răspuns:

Ok... e chiar tare faza. iubita ta, adica fosta, e chiar nebuna. e cu siguranta o persoana impulsiva. dar sunt sigura ca daca iai fi explicat situatia ar fi inteles. insa oricat de urata a fost despartirea nu o poti inlocui. nu e normal sa iti doresti pe alta doar ca sa te simti mai bine laughing vei gasi o alta fata cu siguranta cand va fi momentul

| Nastia a răspuns:

Asta e acum. daca vrei sa fi presul ei cheam-o inapoi. daca vrei sa devi om treci peste.ai doar 14 ani, o sa mai alerge 20 dupa tine.da dovada de maturitate si mister, o sa devii idolul lor.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Dă-mi id-ul tău mai bine

| Edy_Matache_1989 explică (pentru smilingtothesun):

Pasta sa o crezi u ca i-am explicat faza da ea ma pune sa ma duc in oras cu ea.

| smilingtothesun a răspuns:

Ok. sti ce nu va inteleg. tipa e ciudata. happy

| Ella3133 a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Dar tu o sunasei sa ii spui ca nu mai vii, sa ii dai ceva explicatii?

| h3r a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Pff, copila tampita!
Las-o, meriti ceva mai bun. Nici nu ai nevoie de ceva ca sa treci peste, mai bine zis. nu ai peste ce, daca ea a facut asa! Linisteste-te!

| Lette a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Aaa.ok,trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si te voi ajuta! Iti voi spune cate ceva din...''tainele fetelor"

| Edy_Matache_1989 explică (pentru Lette):

Tu cati ani ai?

| Edy_Matache_1989 explică (pentru Nastia):

Nu duc lipsa de fete adica sunt foarte multe fete care ma plac. Dar ea avea ceva special...