| kittyroxy_3562 a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor sora mea a facut sex si tipul a lasat_o insarcinata cum fac sa nu ii spuna mamei sau tatei si sa rezolve ajutor!

Răspuns Câştigător
| Huruse a răspuns:

Pai nu mai e nimic de facut.Cel mai bine spuneti-le si cu asta basta.Doar n-o sa-i taie capul.Pana la urma tot coplilul lor ramane, si insarcinata.Desigur o s-o certe rau, dar ma rog, merita.Cel mai bine e sa-si recunoasca greseala si sa-si asume consecintele.Dar tu, ca sora mai mare (am presupus ca esti mai mare)ai fi putut-o invata despre astfel de chestii... Apropo, cati ani are?

9 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

dar sora ta e vinovata! de ce nu s-a protejat? parintii tai o sa fie foarte dezamagiti mai ales daca sora ta are mai putin de 18 ani! offf doamne din pacate asta e Romania, copii fac copi! nu stiu! incearca sa-i spui sa avorteze ddesi nu e cea mai buna solutie! si totusi cred ca parintii vor afla..trbuia sa se gandeasca la asta inainte sa faca sex

| EmHinoki a răspuns:

Ar fi o chestie, dar aveti nevoie de bani si de un doctor bun. Eu am o prietena care a scapat prin avort medicamentos cu Mifegyne la un doctor din Bucuresti si a platit 5 milioane. Nu ai nevoie nici de parinti, ci doar de o persoana majora care sa semneze pentru ea. Am fost cu ea, i-a dat 3 pastile de Mifegyne care nu se gasesc in farmacii si nici pe net sau oriunde si daca le gasesti nu le cumpara pentru ca trebuiesc luate cu inca 2 pastile de nu stiu ce laughing) dupa 2 zile de la administrarea de M. A avut sangerari vreo.12-13 zile si..gata :d. Cauta pe net si gasesti o clinica care e de acord cu asta si suna acolo+ca sarcina nu trebuie sa fie mai mare de 2-3 saptamani! Bafta!

| IANAaaaa a răspuns:

Cel mai bine e sa fac avort. O sa isi distruga viata cu un copil daca e minora! multa baftahappy

| alexxxu a răspuns:

Sora ta e o tarfa!

| Oana92 a răspuns:

Cel mai bine e sa discute cu parintii, avortul e singura solutie prin care poate ``sa rezolve`` fara sa afle ai tai, dar nu cred ca e cea mai buna.

| EmHinoki a răspuns:

Bun raspuns alexxxu, o durea sa fii atat de idiot!? Ce intelegi tu prin tarfa nu-mi pot imaginalaughing)). Nu esti tarfa ca faci sex![sau ca ramai accidental insarcinata laughingindiferent de varsta!] Poate si mama ta a facut un avort sau mai stiu eu ce!

| MartiniShoot a răspuns (pentru alexxxu):

Uite ce oameni ea a vrut sa faca rost de un raspuns asa ca acum du-te in p**** mati de sobolan ce esti.App nici maicata nu e mai presuswinking

| alexxxu a răspuns:

Multumesc tutoror pentru comm la rasp meu!:X:X:* Ps:MA doare in P*** de parerile voastre! _|_Si nu mi mai spuneti mie ce fac mamicile voastre ca nu`s popa:*

| kittyroxy_3562 explică (pentru Huruse):

17 si eu am 22 da eu am dat la medicina si nu am avut astfel de probleme!