| MaDeclarFan a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de ceva timp(sa nu radeti, va rog) : cum sa fac sa uit un baiat? Imi place muuuuuuuuult de el, dar el nu ma baga in seama si e si la alta scoala dar eu il mai vad din autobuz

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Incepand sa te respecti si sa te apreciezi mai mult pe tine,asa il poti uita!
Cum sa il placi din moment ce el nu te baga in seama? Cine e el?
Cineva spunea ca pentru a uita un tip,sau a nu il mai place,ar trebui sa ti-l imaginezi in tot felul de ipostaze ciudate:ragaind ca un porc(scuza-mi expresia)stand pe WC cand il doare burta(nu e prea placuta imaginea iti dai seama)vomitand,sau fiind luat la misto de altii! In felul acesta il cobori de pe piedestalul ce singura l-ai pus si il vezi un om obisnuit, la fel ca pe toti ceilalti.
Nu stiu daca merge dar poti incerca!
Insa lucreaza mai mult la increderea in tine si spuneti in fiecare zi"sunt prea buna si prea frumoasa ca cineva sa nu ma ia in seama"!

Exista un utilizator pe acest site, a carui casa a ars in urma cu aproximativ doua saptamani!//...ina-2.html
Il poti ajuta si tu depunand un leu,sau cat iti permite buzunarul, in conturile ce le gasesti la acea postare. Ajutandu-l, putem dovedi ca suntem toti pentru unu! Multumesc!

5 răspunsuri:
| blackfire a răspuns:

Sunt in acceasii situatie.straight face STIU cum estee...dar incearca sa nu te mai gandesti la el. Nu`i mai da multa atentiee ...si nu mai vorbi de el. Eu asa am reusit sa uit de el.:* Ai grija de tine! succes :X

| akella a răspuns:

Cati ani ai?
si ai o adresa de yahoomess?

| superdorex a răspuns:

Buna, Stii tu te dregi cu ce te-ai stricat zice o vorba! Deci incearca sa cunosti un altul, ce s-au terminat baietii la el? Hai mai, fruntea sus vei gasi tu si baiatul care sa te merite nu? Sunt sigur, o fata sensibila ca tine e imposibil sa nu fie apreciata de baieti! Multa bafta!

| MaDeclarFan explică (pentru blackfire):

Multumesc,si imi pare rau ca esti si tu in situatia asta.Totusi,ma bucur ca la-i uitat.Succsec,sper sa gasesti pe cineva care sa te respecte.PWP

| MaDeclarFan explică (pentru akella):

Power.puff95