| cokocosmy a întrebat:

Am o intrebare pentru fete happy deci cum sta treaba cu anticonceptionalele spuneti-mi voi se iau inainte sau dupa ce iti incepi viata sexuala happy nu vreau sa merg la ginecoloc de acea va intreb va rog frumos sa-mi spuneti fara mistocari si cum trebuie luate si cat timp se face pauza multumesc dau funda la cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Nu sunt fata dar am un raspuns pentru tine. Mama e medic ginecolog si cred ca te pot ajuta. orice anticonceptionale se iau cu prescriptie medicala. daca le iei fara prescriptie poti risca sa nu isi faca efectul sau sa aiba reactii adverse. si intodeauna se iau inainte de a te apuca de treaba cu cateva ore inainte. Si nu trebuie sa iti fie rusine sa mergi la medic.e mai bine sa mergi decat sa ai surprize neplacute pe urma. O zi buna iti doresc!

30 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh da, exagerezi. Nici câinii nu cred că se uită la ea.