| Georgeclaus5 a întrebat:

Am o mica problema, nu am succes deloc la femei si problema stiu ca tine de atitudine desi arat foarte bine multe persoane mi-au zis sa fac modeling. De 2 ani jumate am tot iesit prin cluburi pe strada am agatat foarte multe femei ca sa scap de teama asta si sa ma obisnuiesc cu sexul feminin, mi se spune ca am un sarm aparte si sunt iteligent si peste tot unde ma duc oamenii ma plac, in acesti 2 ani m-am schimbat foarte mult (am citit carti de dezoltare personala etc ) din baiatul timid am ajuns sa fiu mult mai increzator. Inaite sa mi se deschida ochii citit acele chestii erau mereu batjocorit peste tot marginalizat imi era teama sa stau cu femeile de vb si chiar am avut niste convingeri foarte ciudate despre femei
-le vedeam niste fiinte superioare
-ma simteam vinovat daca eram atras de o femeie
-credeam ca femeiele nu-s atrase de barbati
-pentru ele sexul e foarte scarbos
-pe femei le vedeam separate de lumea barbatilor
multe din ele au disparut
Deci n-am experienta deloc.
Nu stiu unde e problema.

7 răspunsuri:
| Georgeclaus5 explică:

Am uitat sa zic, au fost atrase de mine pe putin 30 de femei 5 din ele chiar foarte mult in primul sfert de ora la intalnire dupa disparea atractia si doar cu 2 femei am reusit sa ajung la a 3 intalnire si totul s-a terminat cu un sarut, am sarutat in jur de 10 -15fete dar degeaba, nu mai sunt virgin pentru ca am fost la femei cu plata.

| Georgeclaus5 explică:

Au fost multe femei atrase de mine, in jur de 30 decat cu 3 am ajuns la a 3 intalnire si cu sarut. Dupa ce am vb cu ele la telefon sau fata in fata din atractia foarte mare se ajunge sa nu mai vrea sa vb cu mine sa se fereasca sa sa nu raspunda la telefon.

| oOoRubyoOo a răspuns:

De 2 ani jumate am tot iesit prin cluburi pe strada am agatat foarte multe femei
vs
nu am succes deloc la femei
I don't get it
Oricum trebuie sa ai ce se numeste in romana "papagal" pentru a agata f multe femei big grin

| ARSENÁL a răspuns:

Curaj, pastreaza-ti calmul, nu te emotiona, fa-te placut, si-ai sa vezi ca nu e greu deloc.
Si nu incerca sa le intelegi pe femei, doar iubeste-le, dupa merit.
Bafta!

| ARSENÁL a răspuns (pentru Georgeclaus5):

Deja o dai in povesti. Lasa-ne cu vrajeli din astea! Cu siguranta ai postat din plictiseala! Noapte buna!

| Vladuthz a răspuns:

La modul cel mai serios vorbind, te-ai gandit ca poate esti atras de barbati si nu de femei, sau esti asexual?

| bia0000 a răspuns:

Subiect de telenovelarolling on the floor