| alex1aki a întrebat:

Am o nelamurire (Urgent )
Fata pe care o plac a zis la un prieten de-al meu (eram de fata )
"Il faci sa sufere cu minciunile astea, Cand el sufara ma doare pe mine!,,
( Zicea de mine in dialogiul de mai sus ) Si am auzit de la sora ei ca ea ar fi spus ca nu ma vrea cu alta
si eu nu inteleg de ce a zis astea?
+ S-a suparat pe mine ca am crezut ce au zis niste copi despre ea ( Ca ma place si din astea ) Si mi-a spus
"-Ar trebui sa ai incredere mai intai in mine dupa aia in alti!,,
Deci? pareri! e urgent

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu baga in seama si iti vezi de ale tale, la aia care are ciuda pe tine ii poti zice ca poate sa faca ce vrea dar nu va reusi sa te faca sa suferi.

| alex1aki explică (pentru mgtow):

Care aia
era vorba de prietenul meu mincinos

| mgtow a răspuns (pentru alex1aki):

Dupa nickname pareai baiat, atunci zic la fel numai ca e ala laughing

| alex1aki explică (pentru mgtow):

Wtf
Ba eu sunt baiat ziceam ca Fata aceia ii zicea amicului meu nu ma refeream al prieten in sensul ala

| rapp2020 a răspuns:

Ar trebui sa nu mai asculti dupa sfaturiile altora, fa ceea ce crezi.

| Torres92 a răspuns:

Toti cred ca esti fata,
Pentru ca baietii trec la actiune, nu dramatizeaza totul pe net
ideea e ca, iti cauti pe alta(te dai la alta)in vazul aleia
Si atunci ai sa vezi adevarul
Daca sare ca arsa, inseamna ca te place, daca nu e totul un teatru ieftin

Hai bafta

| cristimihailov a răspuns:

Scuza-ma, dar nu inteleg, cat de greu ar fi sa vorbesti cu tipa aia in mod direct si clar?

Crezi ca poate fi considerata o dovada de maturitate?

| Zenithf a răspuns:

Parerea mea este ca cel putin unul dintre voi este imatur. Va este frica unul de altul, de parca v-ati manca intre voi daca va ziceti unul altuia un cuvant. Incepe cu ce-i mai usor, "buna ziua" si "ce mai faci".