| alynt1 a întrebat:

Am o problema fac sex oral cu femeia cu care m-am insurat si mia daruit doi copii e vreo problema in asta?

8 răspunsuri:
| dalila a răspuns:

Nu. daca voi 2 va simtiti bine e totul ok.

| EuCuTine a răspuns:

Nu este chiar normal. Daca este nevasta ta inseamna ca tine la tine si u la ea. Poti sa faci orice in o casnicie daca parteneri se inteleg. Daca te am ajutat funda.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nuh, adica ce problema ar putea fi!? e ok, aveti intimitatea voastra si nu este nimic rau in asta atat cat aman2 va simtiti bine si nu numai tu...

| nelu13 a răspuns:

De ce crezi ca asta este o problema? atata timp cat va simtiti bine amandoi nu vad unde este problema.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Nu. De ce ar fi? happy.

Foarte frumos tonguetongue.

Ar trebui sa fi mandru ca altii care au si copii nu se mai ocupa de viata sentimentalawinking.

| Sonny a răspuns:

Pa mine ma cam deranjeaza, nu stiu cum de ti-ai permis asa ceva. laughing

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Ce intrebari de ratati

| mari0armani a răspuns (pentru Octaviana_9832):

Bine bine! dar cei care au copii de ce nu sar mai ocupa de viata sentimentala?