| ManuEla1234 a întrebat:

Am o problema ft complicata am un iubit dar el nu mai vorbea cu mine si mam simntit distanta de ele si i-am trimis un mesaj ca vreau sa ne despartim dar nu nu l-a vazut decat mai tarziu iar eu in timpul acela am fost cu altcineva a aflat si s-a suparat pe mine si el mi-a explicat ca atunci a fost pedepsit dar faza sa repetat de 4 ori iar el nu facea nimic era foarte cuminte dar intro seara am crezut ca glumeste si zicea ca se baga pe alta fata dar in seara aia vreo 10 persoane de incredere mau sunat si mi-au zis ca se tinea de mana cu aia si se pupa cu ea iar atunci am cazut intro depresia dar pana la uema mam combinat cu varul lui pe care nu il iubesc cum il iubesc pe el dar aseara am vorbit pe mes si mi-a zis ca mai am o parte din inima lui dar trebuie sa dovedesc cal merit dar nu stiu cum sa fac asta si nu stiu ce sa fac cu varul lui sfaturi va rog sunt disperata dau funaa

5 răspunsuri:
| ROsiuGabi a răspuns:

Dana vezi tu iubitul tau are cu siguranta o personalitate si un fel de a fi care te face sa sufei.In plus gandeste-te doar putin la varul lui care te iubeste si sunt sigur ca tine la tine si nu vrea sa te piarda, asa ca eu cred ca trebuie sa ramai cu clipele frumoase petrecute cu fostul tau iubit dar sa continui relatia cu varul lui.Te rog sa te gandesti la tot ce sa petrecut intre voi si am incredere ca vei lua o decizie buna.

| Larisssaa a răspuns:

Eşti întt-o problemă foarte complicată.
Sfatul meu este [ Sper să nu te superi ] să nu îi dai nici o şansă. Dacă te iubea nu te minţea în halul ăsta. Este doar un idiot şi nu te merită. Cât despre vărul lui... ar trebui să încerci măcar. Sunt sigură că dacă te chinui măcar un pic să vezi ce e în inima lui, sigur o să îl simpatizezi.
Sper că te-am ajutat.
Succes! :*

| Ycu a răspuns:

Deci se pare ca limba romana nu e singura ta problema, mai ai si probleme in exprimare si gramatica.Din acest "pamflet" ar fi trebuit sa inteleg ca te-ai bagat pe varasu, si el pe alta si ca va vreti unu p altu? Acest scenariu de desene animate este foarte ciudat, ai uitat sa ne zici si noua o varsta (nu va dau mai mult de 15), daca ai sub 15 ani tot ce ai de facut e sa stingi lumina si sa te bagi la somn.

| ManuEla1234 explică (pentru Ycu):

Am 17 ani

| Pilotu a răspuns:

Daca i-ai scris mesajele la fel de corecte precum ai scris aici nu e nici o surpirza faptul ca nu mai vrea sa aiba legaturi cu tine straight face