| Hshdb a întrebat:

Am o problemă mă mănâncă vulva și am remarcat ca un fel secreție albicioasă precum bulgări de lapte bătut, ce credeți ca e? Asta am început să simt fix după 1 zi ce am avut sex cu partenerul meu (sex protejat )

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Candidoză, mergi la ginecolog sa iti dea tratament si numai fa sex cu prietenul tau ca el mai face sex si cu alte fete si te tot reinfecteaza

| TiToVictor a răspuns:

Buna, am avut si eu exact aceeasi problema ieri, dar am aflat ca partenerul avea MACIUCA tranchilizata (pe scurt, patrenerul era otravitor) ATENTIE MARE CU CE MACIUCA TIO TRAGI)

| mihai69 a răspuns:

Seamănă cu simptomele unei infecții cu tricomonas.
Mergi urgent la ginecolog!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TiToVictor):

Scrii niste tîmpenii cît tine de mari, oameni cretini

| darrio2007 a răspuns (pentru TiToVictor):

Bă, esti nebun? Ti-ai luat-o si tu? Esti pe invers?