| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai delicata, de cand mi-am pierdut virginitatea cu o prostituata, din acea zi nu mi se mai scoala, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Te-a deochiat

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, explica-i problema si el te va sfatui ce ai de facut in viitor.

| Oana92 a răspuns:

Mda....maturizeaza-te! Esti prea prins in chestia asta! Nu e deloc cea mai misto chestie pe care puteai sa o faci, dar timpul nu il mai poti da inapoi.
Treci peste! A fost doar o partida de sex!

| JustStitch a răspuns:

Am folosit prezervative desteptu ****

| GoldandSilver a răspuns:

Poate o sa treaca, daca nu, nu ezita sa consulti un doctor. Toate cele bune! Vad ca nu ai rezistat tendatiei!

Răspuns utilizator avertizat
| nichy2012 a răspuns:

Blestem, du-te si te spovedeste.

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Cred ca ti-a placut prea mult

Răspuns utilizator avertizat