| Mirunasavu346 a întrebat:

Am o scurgere vaginala alba cremoasa dar nu are nici un miros ciudat nu am mancarimi da ea e acolo.Credeti ca e normal?

5 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Da.

| Madaxo97 a răspuns:

Este normal, atât timp cat nu este excesiv de abundentă.

| Mirunasavu346 explică (pentru Madaxo97):

Este destul de multa si curge aproape in fiecare zi

| Mirunasavu346 explică (pentru Delyae):

Mai am o intrebare am luat escapelle acu 2 sap si nu am avut nici un simtom decat ma dureau sanii câteodată si ma dor si acu pe 13-14 am avut un lichid transparent apos care se intindea si era destul de mult si peste o zi era gelatinos si destul de tare e posibil sa fi fost ovulatiea?

| Madaxo97 a răspuns (pentru Mirunasavu346):

Eu zic ca e normal, depinde ce înseamnă la tine destul de mult