| anonim_4396 a întrebat:

Am primit limbi de la prietenul meu da nu am simtit nicio placere, oare de ce? Si nici cand imi baga degetul nu simt nimic

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt femei cu libidoul scazut, sau de-a dreptul frigide. Faci parte dintr-o asemenea categorie. O femeie frigidă nu simte plăcere în timpul actului sexual şi nici în timpul masturbării şi în mod clar nu poate avea orgasm (anorgasmie). Cu toate astea, o femeie care suferă de anorgasmie simte plăcere în timpul actului sexual fără să atingă însă, punctul culminant.

| LoveSleep a răspuns:

Poate ai grești orientarea.
Din moment ce tu stai la TV și el "îți dă limbi" evident că nu simți nimic. Implică-te și tu.

| T0T a răspuns:

Nu a facut-o cum trebuie sau e ceea ce a spus primul tip.

| ywar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Face parte pe dracu! Sunt niste pusti care se dau in barci ca sa para maturi. Sunt de fapt niste tanci care se joaca cu focul ca sa fie in ton cu ceilalti. Ce sa spun - iaca, i-a facut sex oral unei pustoaice careia probabil nici nu i-a crescut par pubian si are pretentii de mare domnisoara. Cand ii auzi ce debiteaza ti se face parul maciuca. Sunt debili mintal - isi dau parola de facebook la 23-24 de ani unul altuia sa verifice daca nu cumva se inseala, chipurile, unul pe altul. Daca eu sunt defect, corecteaza-ma, nu ma supar!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu in timp ce el lucreaza la tine, te gandesti la alte prostii si nu la ceeace face el, nu vei ajunge niciodata sa simti placere.

| ElsW3eR a răspuns:

Eu zic ca ti-ai gresit orientarea sexuala laughing

| 1DeadMemories a răspuns (pentru ywar):

Maxim! rolling on the floor))

| buzeduulci a răspuns:

Nu esti atrasa de el, de aia nu te excita. simplu

| sparkyy1990 a răspuns:

Erai pe facebook cand ti-a dat limbi? Poate de aia laughing)

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Pentru ca nu stie ce sa faca cu limba si nici cu degetul. Ti-a facut si tie macar 10-15 minute sa incepi sa te incalzesti, sa te exciti? Adevarat unele femei se excita greu unele spun ca deloc, eu nu cred asa ceva, SIncer eu dau vina pe barbat care nu stie cum functioneaza un aparat genital feminin.