| 0IoAnA0 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. E mai mult o intrebare pentru baietibig grin. Aud la multe persoane fraza:"Baietilor inalti le plac fetele micute de inaltime"... dar eu tind sa nu cred astathinking Cum e?

14 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Eu sunt baiat si nu e chiar adevarat dar e normal daca baiatul e inalt nu va vrea niciodata o fata mai mare la inaltime ca el (mici excepti ) si nu e vina noastra ca fetele mici de inaltime sunt mai frumoasa cam asa e de obicei dar si cele inalte sunt frumoasebig grin

| HappyGrumpy a răspuns:

Eu cred ca fetele in general prefera baieti inalti, poate e o selectie naturala, desi aia mici s mai ai naibii,

| P4ul a răspuns:

Eu sunt inalt dar nu caut la o fata sa fie mai scunda ca mine vreau sa fie draguta, desteapta, buna. Funda?

| Gabrielino a răspuns:

Pai mie imi plac fetele mai mici ca mine dar nici prea mici cam 5-8 cm

| Annim a răspuns:

De ce are nevoie o femeie in plan principal? ignoram romantism, flori, glume si alte chestii. Are nevoie de protectie desi devine din ce in ce mai mult cliseu acest cuvint dar asta e. Baietii mai nanti par mai influenti mai puternici si mai siguri pe sine de aceea ei sunt preferintele fetelor pentru ca simt intr-o oarecare masura ca sunt protejate de un barbat curajos care are orice sub control.

| carelululu a răspuns:

Asa e eus inalt simi plac fetele inalte sau medii in niciun caz mici

| Cosmin1I a răspuns:

Persoanelor mici de inaltime le plac persoanele inalte.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Atractia nu tine de inaltime...
Nu conteaza, daca vei face un sport, nu te vei ingrasa si vei sti cum sa te aranjezi vei fi atragatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat exista, respect, afectiune si intelegere intre cei doi nu conteaza inaltimea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HappyGrumpy):

"desi aia mici s mai ai naibii ", iar te lauzi mai Narcis?

| Labyrinth a răspuns:

Nu-mi pasă de înălţime. Am în jur de 1.75 şi nu mi-ar păsa dacă lumea ar vorbi că vai, el e mic şi prietena lui e cu un cap mai mare. Ăstea-s porcării.

| BugsBunny034 a răspuns:

Buna am 1.84 la 14 ani si nu prea conteza inaltimea. FAPTUL CA BIETILOR MARI LE PLAC FETELE MICI E UN MIT. Depinde de genul baiatului la uni le plac cele mici la alti cele mari.

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Bai eu cred ca tine de fiecare adica la mine la liceu e un tip care are 2 metrii si nu exagerez si este numai cu tipe de 1.50-1.60

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Cele inalte sunt frumoase mai mereu pentru ca manechinele sunt inalte si ele sunt superbe si se zice ca alea mici sunt ale naibii asa e alea mici se dau pe langa baietii inalti si se dau la ei in ultimul hal