| gabytza8 a întrebat:

Am si eu o intrebare baiatul pe care il plac si stie ca il plac mi-a spus ca sunt de gasca,facem glume pe seama unei colege,mi-a trimis o melodie, oare ma place? VA ROG VREAU MAI MULTE RASPUNSURI!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Sigur te place. Problema e pentru cat timp te va place.

4 răspunsuri:
| BeyondMurder a răspuns:

E naspa ca sunteti prieteni de barfa, vai de voi. Sper sa n-aveti nicio relatie.

| piSOoi a răspuns:

Gabytza o sa iti zic ceva care o sa te doara : cand un baiat iti spune ca esti de gasca e ceva de genu | DUTE BA IN PULA MEA NICIODATA NU MAM GANDIT SA FIU CU TINE, ASTA MAI IMI TREBUIA E SUPER DE TREABA FATA DA NU O PLAC DELOC | { FUNDA } pentru sinceritate

| gabytza8 explică (pentru neutrino):

Daca e poti sa imi spui si mie ce sa mai vorbesc cu el?

| piSOoi a răspuns (pentru gabytza8):

Nu trebuie sa vb ceva anume cu el. Trebuie sa fii imbracata nu stiu mai bine sa il faci sa se simta atras de tine