| AlexDFY a întrebat:

Am si eu o problema.De cateva zile, ma jeneaza testiculul drept.Nu ma doare, ma jeneaza, nici nu stiu cum sa explic, dar simt ceva acolo.Nu ma ustura, nu ma doare, n-am probleme cand urinez.Simt ca parca e putin umflat, sau mi se pare, nici nu stiu.In acest moment sunt racit, si poate de asta..Si ma apuca dintr-o data, ma tine cateva minute, cateodata pana si 15, si dupa ma lasa, dupa ceva timp, iar ma apuca..Am 14 ani, si daca puteti sa imi da-ti un sfat, sau sa imi povestiti si voi daca vi s-a intamplat, poate e ceva normal, nu stiu..Va rog nu radeti.

Răspuns Câştigător
| ZaineaM a răspuns:

E posibil sa te jeneze din cauza faptului ca ai facut vreo intindere, asa m-a durut si pe mine acum cativa ani dupa ce am facut sarituri in lungime la ora de sport, la fel ma panicasem si eu, acum nu stiu ce sa iti zic, e posibil sa fie de la asta, poate fi cum ai spus si tu de la raceala desi nu imi dau seama de unde legatura, poate te-ai lovit fara sa iti dai seama, cel mai bine ar fi sa consulti un medic specialist, nu e de joaca cu testiculele astea laughing

14 răspunsuri:
| Mada606 a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este sa mergi la medic, chiar daca nu e nimic grav un control nu face decat bine

| AlexDFY explică (pentru Mada606):

Daca nu ma lasa o sa merg, dar voiam un sfat pana atunci.

| AlexDFY explică (pentru ZaineaM):

Mersi enorm pentru raspuns, am citit undeva ca daca esti racit, e posibil sa aiba legatura, nu tin minte sa ma fi lovit, si chiar e posibil sa fi facut ceva intindere, oricum mersi

| ZaineaM a răspuns (pentru AlexDFY):

Cu placere, funda daca vrei laughing

| Lawliet14 a răspuns:

E posibil sa fie apendicita, nu e exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar de acord cu gaboru! Ma da tu mereu ai dreptate. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Mergi si consulta un medic urolog. El este in masura sa-ti spuna care este problema.El este acela care-ti va da si un tratament daca este cazul.

| AlexDFY explică:

Ce amuzant, sa stii ca nu e de ras, daca ai sti ce naspa e

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDFY explică (pentru gaboruGG):

Da da foarte amuzant, bafta sa nu patesti si tu.Chiar nu inteleg de ce trebuie sa iti bati joc.

Răspuns utilizator avertizat
| recapsin5 a răspuns:

Laba.

| recapsin5 a răspuns:

Ai incercat sa il speli?