| AnonyMess a întrebat:

Am si eu o problema sad Imi place mult o fata dar e genul de fata care nu acepta ori ce baiat! De exemplu sa zicem ca ma duc la ia si i spun buna ce mai faci? big grin. De cand vorbesti tu cu mine?
Help daca nu incerc sa vb cu ia mor tongue

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Mda in cazurile astea tree sa fi mai smecher. Crede-ma ca fetei nu-i plac baietii cuminti. te dai si tu un pic in spectacol in fata ei..intereseazate in ce locuri iese ea du-te si tu acolo cu prietenii sa vada ca ai si tu un fel de gasca si fa sa para ca esti mai presus de prietenii tai in fata ei... fa-ti o freza de asta mai neobisnuita (dar nu exagera) imbracate normal (nu trebuie sa ai nu stiu ce haine scumpe) dar sa iesi putin din comun. Pana la urma fa-o sa se uite dupa tine si daca continua cu fitele astea (crede-ma o sa continue) spune-i pe fata ia mai lasate cu figurile astea si cerei id-u sau cerei o intalnire. Iar daca accepta ai cam terminat si poti sa-i spui ca o placi. iar daca nu incearca mai mult. Nu renunta in felul asta vei reusi categoric. Bafta!

7 răspunsuri:
| sandramaria20 a răspuns:

Fa-te cat mai frumos si elegant apoi d-ai flori eu sunt fata si la fete le plac florile cred! Apoi spun-ei intr-o zi ca iti place de ea si da-te la ea cat mai mult dar nu foarte mult sa nu iti dea un sut in fund! DAR IN PRIMUL LUCRU SPUN-EI CA O PLACI asta e cel mai important si sa tefaci frumos cat de frumos poti da-ti parul cu gel imbraca-te super si fi cat mai amuzant dar sa nu intreci masura fi si tu mai... gen: --- Hei, domnisoarelor!laughing sper ca te-am ajutat si nu uita sa ii spui ca o placi si daruiet-ei flori si lucruri facute de tine! Succes!

| ionutzul31 a răspuns:

DAca o placi neconditionat atunci cred ca ar trebui sa fii mai insistent si sa te bagi mai mult in seama...asta pana o interesezi ori pana nu iti mai place de ea laughing

| AnonyMess explică:

Nu numai eu o plac sad de aia nu cred ca am sanse crying

| memonelxd a răspuns:

Baga-i un capac si spune-i sa lase arfele acasa ca nu traieste pe lunahappy

| AnonyMess explică (pentru memonelxd):

Vr sa mai ia fratiso si ala la capace? laughing ma arunca pe pluto happy

| DAC a răspuns:

Fi mai insistent, fetele se arata mandre, dar cedeaza usor.Insistenta ta o va uimi si o sa iti pice in brate!
Bafta!

| ChUpAcHuPsS a răspuns:

Fa cum faci tu cu toate fetele...
Minte-le ca ai bani sau ia-l pe PADDDDDDDDYYYYYY la scoala dupa ore(nu la mine la scoala ca iese urat)