| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten cu care ma intilnesc deja jumatate de an.Acum vrea mai mult adica relatie, mi-a spus ca in trecut a avut o viata sexuala activa (insa El la mine va fi primul) iar acum cind apar discutii despre asta, imi zice ca nu a mai avut relatii cu alte fete de cind ne intalnim, eu insa nu-l cred.Ce sa fac? Cum sa aflu adevarul?

Din pacate e departe de mine dar i-am promis ca in septembrie se va intimpla acest lucru deoarece mi-a zis daca nu-i dau Eu se duce la alta Nu vreau sa-l pierd il iubesc ft mult a spus ca merit sa ma astepte problema e ca nu sunt sigura ca e asa poate m-a schimbat deja cum pot afla si ce sa fac?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce nu înțelegi din „stau cu tine pentru păsă"?! Ți-a zis-o clar. Mă, voi n-aveți cap?!

| elena04 a răspuns:

FATO lasa-l. uita de el sta cu tine numai pentru asta
e bine sa-l lasi isi bate joc de tine

| rico123 a răspuns:

Sta cu tine pentru. sex nu realizezi? laughing

| Ianusik07 a răspuns (pentru rico123):

Mi-a zis ca scopul lui nu consta in asta adica sa aiba relatii cu mine dar sa fim impreuna sa ne intalnim serios sa avem un viitor...))))

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai daca a zis ca te asteapta, de ce te grabeste spunandu-ti ca se duce la altele? Lasa-l sa se duca la altele, oricum nu cred ca nu a fost cuminte pe parcursul relatiei voastre. Chiar daca il iubesti, nu e pentru tine.

| AndyLavy a răspuns:

Daca nu ai incredere in el, atunci lasa balta aceasta relatie, nu va fi de durata daca nu aveti incredere unul in cealalt, mai ales daca nu sunteti mereu impreuna. vrei sa traiesti mereu cu aceasta incertitudine? nu prea ai cum sa afli adevarul.depinde de ce relatie aveti, depinde de cum este el, si de multe alte lucruri. dar daca nu exista incredere nu va mai exista nimic cu timpul.

| AndreeaC26 a răspuns:

Pff. Ti-a spus clar laughing Ca daca nu-i dai se duce la alta rolling on the floor Deci tie prin raspunsul asta ce-ti da de inteles? laughing
Ca sta cu tine doar pentru asa ceva chatterbox
Nu face ceva, ca apoi sa-ti para rau laughing
Si deschide bine ochii. Ca se vede ca nu-ti dai seama, si nu dai importanta cuvintelor spuse de el laughing oh go on