| CNEVA a întrebat:

Am visat ca ma sarut french cu baiatul pe care il plac, chiar in locul unde m-am indragostit de el, mai era si cu acelasi tricou ca atunci cand m-am indragostit de el. Ce inseamna asta?
Mai mentionez faptul ca mi-a facut cineva compatibilitatea cu el, a mea pentru e a fost 85%, la fel si a lui pentru mine, matusa mea a zis ca e posibil si ca el sa ma simpatizeze. M-am intalnit la un concurs cu el(e sportiv de performanta.Ma rog, n-a participat la acel concurs, ci era spectator) si din intamplare l-am vazut si m-am uitat de cateva ori la el. Dupa aia a inceput si el sa se uite la mine destul de des chiar, am vazut ca si vorbea cu colegul lui aproape de fiecare data cand se uita la mine. L-am salutat si mi-a zis ca m-a recunoscut si a fost f dragut cu mine, desi eu pe facebook am vorbit prima data cu el.Adevarul e ca eu simt ca il iubesc f mult, dar are si prietena, nu i-am zis ca il plac, am incercat sa imi ascund acest sentiment, va dati seama ca nu pot...
Am 2 intrebari:
1. ce a semnificat acel vis? a fost inainte sa ma intalnesc cu el la acel concurs
2. e posiibil sa ma placa?

7 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

1. e bine ca il visezi love struck. de fapt e frumos sa ai vise cu baiatul pe care il iubesti

2. e posibil sa te placa, dar daca are prietena nu prea ai ce sa faci decat sa astepti ...bafta :*:*:*

| CNEVA explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Da...voi astepta
pentru el merita sa astept :X
dar semnifica ceva faptul ca l-am visat?
stiu,a fost un vis superb,as mai vrea sa mai fie happy
nu ma laud,dar ma plac fff multi baieti,imi dau seama dupa mai multe lucruri, plus ca sunt si adulti care-mi zic ca sunt f frumoasa, ca am trasaturi fff frumoase

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru CNEVA):

Asa si trebuie. E foarte bine ca sunt mai multi baieti care te plac, pentru ca ai de unde alege.:X.Nu stiu ce semnifica faptul ca l-ai visat. poate ca te gandesti prea mult la el nu stiu.:X:X bafta in continuare si fi mai increzatoare!

| CNEVA explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Aha,multumesc

| bobosmqsmq a răspuns:

1.Nu stiu 2. Te place si ar trebui sa ii zici daca vrea sa fie cu tine si o sa raspunda da iti zic pentru ca sunt tot baiat si sa te saruti cu el dupa ce zice da, da bine si o sa te placa mai mult

| CNEVA explică (pentru bobosmqsmq):

Aha,multumesc frumos nu pot sa ii zic ca vreau sa fiu cu el,pentru ca are prietena...dar vad ca se tot cearta si se tot impaca,acum nu cred ca sunt in relatii f bune, deci mai trebuie sa stept, totusihappy

| CNEVA explică (pentru bobosmqsmq):

Aha,multumesc frumos nu pot sa ii zic ca vreau sa fiu cu el,pentru ca are prietena...dar vad ca se tot cearta si se tot impaca,acum nu cred ca sunt in relatii f bune, deci mai trebuie sa astept, totusihappy