| RAY a întrebat:

Am vorbit pe net cu o fata apoi la telefon 2 ore ea mi-a spus sa ne vedem faza e ca are 16 ani,e virgina,nici pomeneala sa vrea iubit,e mai inalta ca mine plus ca arata matur, eu nu stiu ce vreau, am sunat-o cu nr secret, ce era sa fac am vb de plictiseala acuma mi aiurea pentru ca ce sa fac cu o copila de 16 ani eu nu vreau relatii nici sa profit pentru sex, atata vorbea cum de reusea nu stiu, ceva sfaturii?

11 răspunsuri:
| Danalina a răspuns:

Sfatul meu este să înveți limba română!

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu te întâlni cu ea și gata. Parcă ai menționat că ai 25 de ani, iar dacă ea are 16 ani...Mentalitățile sunt diferite în funcție de vârstă. Nu cred că din plictiseală ai vorbit cu ea, poate te simți singur și vrei să vorbești cu cineva. Uite, nu o pune la suflet că s-ar putea să te rănească mai ales dacă ești o persoană sufletistă. Ai grijă de tine și succes.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo nu te mai gandi atata baaaaa profita de ocazie baaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalneste-te cu ea si vezi daca iti merge. Daca nu o rezolvi tu, o rezolva altu'. Deci nu o mai lasa ca se strica.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e vb de rezolvat, eu nu stau cu o fata pentru sex, as vrea o surioara cu care sa vorbesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea exista prietenie intre un baiat si o fata, ma refer la prietenia adevarata.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si ma rog de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca intervin alte sentimente mai puternice.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Posibil nu stiu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vezi sa nu intervina si intre noi doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu nu, ma stapanesc cat pot