| anonim_4396 a întrebat:

Are vreo legatura cresterea penisului meu daca ma masturbez? dau funda

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Nu, daca te masturbezi nu influenteaza in nici un fel marimea penisului.

5 răspunsuri:
| KHID a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura cu cresterea penisului happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce ai nevoie de puta mare? pentru laba marimea nu conteaza

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Pentru ce tie?big grinbig grin ca sa te urinezi nu trebuie sa fie tare mare

| Rizer a răspuns:

Po masturbeaza-te mai des si ai sa-l ai si mai mare, nu o sa-ti mai incape in pantaloni o sa-l tarai pe jos dupa tinelaughinglaughinglaughinglaughinghappylaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinghappylaughinglaughinglaughinglaughinghappyrolling on the floor

| denisdumbrava a răspuns (pentru Rizer):

Ducetiva dracu de ratati ce sunteti daca aveti un sfat bun bagativa in seama daca nu lasati-ma in pace