| Or1Ginal a întrebat:

As vrea sa stiu pentru voi fetele ce inseamna cand un baiat sta cu voi pe mess pana adormiti? gen 3 4? happy diminiata?

16 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

E mai frumos la telefon decat pe mess. pe mess e gen " baaaa, mai esti? ai adormitttt ba? BUZZ! " naspa, incearca la telefon prietene smug!

| biiannncaa a răspuns:

Afectiune probabil... Uneori plictiseala, adica ma refer ca nici el nu poate dormi si sta cu mine doar asa ca n-are cu cine vorbi thinking Dar daca sta pana adorm eu nu stiu, as avea unele suspiciuni ca ma place, dar nu l-as lasa pe el sa vada astawinking laughing

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Ma la intrebarea mea faceai pe romeo si ma invatai cum so atrag in pat si tu nu sti ce ar insemna asta laughing... Bn ca nici eu nu stiu rolling on the floor

| Or1Ginal explică (pentru Capatina_Bogdan_1997):

laughing da ma intreb asa la caterinca laughing

| Or1Ginal explică (pentru KRIIIX):

Da ma si pe tel dar am uitat sa specific happy

| KRIIIX a răspuns (pentru Or1Ginal):

Te vrea ma, sari pe ea!

| Or1Ginal explică (pentru KRIIIX):

Nu vb despre mine happy eu vreau sa aflu parerilor fetelor happy )vb cu vreo 2 3 pe la 4 dimineata straight face deciii... sar pe multe laughing

| KRIIIX a răspuns (pentru Or1Ginal):

Sari, sari! laughing

| BubuLina999 a răspuns (pentru Or1Ginal):

Pentru tine ar insemna ca vrei sa ai ceva cu ele intr o anumita masuralaughing iar pentru noi ar insemna atentie si faptul ca ne dati semne ca ne placetilaughing...si ne ocupati timpullaughing

| aly a răspuns:

Inseamna ca n-are somn laughing

| Nelamuritul a răspuns:

Nus fata da cred ca i-ar placea mai mult la tel, asa stie mai bine daca ai adormit sau nu laughing.

| Larisssaa a răspuns:

N-are somn sau afecţiune laughing.

| Gaviota a răspuns:

Ca are chef de vorbahappy

| Or1Ginal explică:

Intrebarea e pusa in general sa vad opiniile voastre straight face

| Aaanoniiiima a răspuns:

1. Lipsa de ocupatie, plictiseala, n-are alt ceva mai bun de facut
2. Insomnie
3. Ii place sa vorbeasca "cu mine"
4. Chiar vrea sa ma cunoasca mai bine
thinking

| AndreiBolos a răspuns:

Ce draguuuut!