| CodrinStefan a întrebat:

Aș vrea să vă întreb dacă sunt persoane dintre dumneavoastră care au făcut sex în grup. Soția mea și cu mine tatonăm terenul în acest sens. E foarte posibil nici să nu facem pasul următor. Să rămânem la tatonarea terenului. Dar am vrea să aflăm opiniile celor care practică acest gen de sex.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu sunt adeptul unui sex în grup. Mie, îmi place sexul adevărat, cu persoana pe care o iubesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-ti gresit forumul, aici sunt numai copii si adolescenti care acum isi descopera sexualitatea, nu grupuri de swingeri.

Intrati pe site-urile pornografice sau cele specifice sexului in grup si va gasiti aoclo preferintele!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Voi sunteti casatoriti "pana la adanci batraneti" sau doar pentru distractie?
Intreaba-te daca ti-ar conveni sa stii ca sotia te inseala.
Sa ii prinzi in fapt. Mai poti sterge imaginea aceea din minte?
Odata incalcata o limita, vor urma si altele.