| Seba2013 a întrebat:

Ati auzit de sindromul post orgasmic?
Ce credeti ca duce la aparitia acestui sindrom?

Răspuns Câştigător
| AdiNutuu a răspuns:

Asta cu filmu te-ai pierdut?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform unor articole aparute in presa, oamenii de stiinta olandezi au descoperit un sindrom care face ca barbatii sa sufere de o boala asemanatoare gripei după un orgasm și ar putea fi cauzată de o alergie la propria spermă. Așa cum este descris în Journal of Sexual Medicine, sindromul cunoscut sub numele de sindromul post orgasmic... este o mare gogorita. laughing Daca ar fi ceva serios s-ar prezenta si sursa de informare, asa ca pana atunci este indicat sa ramanem in asteptare.

| Seba2013 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai sursa de informare exista.
Cercetatorul Waldinger si colegii sai au analizat 45 de bărbați olandezi, care sunt diagnosticati cu aceasta boala.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Seba2013):

Nu mi se pare ceva plauzibil deoarece daca ar fi totusi o afectiune reala are o incidenta extrem de mica deoarece afecteaza doar cativa barbati dintr-o "imensitate" de cca. 8, 5 milioane de olandezi.

| Seba2013 explică (pentru corbulalbrosu):

Faptul ca acesta afectiune este minoritara, insemna ca nu mai este stiintifica, pentru ca asta lasi sa se inteleaga.