| Nsnsns a întrebat:

Ati avut vreodata curiozitatea de a face sex oral unui baiat(daca sunteti baieti) sau a unei fete(daca sunteti fete)?

7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Unei fete da.
unui alt tip nu

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| gege12321v a răspuns:

Sincer mi-ar fi sila sa ii fac unei fete(eu fiind fata), unui băiat mi se pare mai plăcut și mai drăguț

| christine99 a răspuns (pentru gege12321v):

Poate pentru ca nu esti homosexuala? puteai sa spui nu fac, imi plac doar baietii, citeste intrebarea. Ti-ar fi convenit o lesbiana sa zica ca ii este sila sa-i faca unui baiat, dar unei fete i se pare mai placut si mai dragut, nu asta era intrebarea.

| SG1995 a răspuns:

Da, am fantezia de a face sex cu ambele sexe simultan.