| RAY a întrebat:

Ați simți gelozie daca iubitul/iubita ar vedea clipuri pornografice?

20 răspunsuri:
| Cheo0S a răspuns:

Probabil as simti putina greata.
As vrea o fata cuminte care nu-si impurifica ochii cu asa ceva.

| RAY explică (pentru Cheo0S):

Nu consideri ca e cam extrem?

| Cheo0S a răspuns (pentru RAY):

Nu, din moment ce tot mai multe persoane renunta la consumul de pornografie. Tu ce standarde ai in alegerea unei fete? Ce te face sa zici(bleach) ma mai gandesc, nu sunt prea sigur...

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns:

Nu. Toată lumea se mai uita doar sa nu se exagereze. Dacă se uita prea mult e posibil sa ii afecteze comportamentul și viata sexuala dar nu are legătură cu gelozia. Dar din când în când fiecare se mai uita, mai ales băieții, dar e ceva lipsit de importanta.

| Adry05 a răspuns:

Nu

| RAY explică (pentru Cheo0S):

Dar trebuie și ea sa aibă libertate, deși adevărată înțelepciune apare când nu ești dependent de nimic, cel puțin din ce am citit eu

| RAY explică (pentru Emma30555):

Și tu user Emma?

| Dolila a răspuns:

Nu.

| Mosotti a răspuns:

Nu as simti gelozie, conteaza cum e cu mine, nu m-ar interesa nici daca s-ar duce cu altul la o adica atat timp cat cu mine e ok in toate.

| Dolila a răspuns (pentru Cheo0S):

Deci, făcând legătura cu alt răspuns de-al tău, dacă ai câteva aventuri ești cuminte, dar dacă te uiți la filme ești murdar...

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Am fost și eu curioasa, normal. Dar acum de ceva timp nu ma mai tentează. Nu e vreun subiect woau, toată lumea se mai uita, doar sa nu fie ceva obsesiv.

| Freya1 a răspuns:

Nu e obligatoriu, dar nici bine nu iti pica.
Adică dacă se uita nu se si culca cu ele, dar in acelaș timp nu iti pica nici bine sa se uite la alte femei/bărbați.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dar noaptea doar te culci?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Deja devi dubios.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Ești prea închisa, nu sunt eu dubios, ți frica, teama ca vezi doamne te citesc niște necunoscuți, fii cum tu ești nu sa fii pe placul altora

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu te întreb ce faci noaptea, e treaba ta. De ce un străin se apuca sa întrebe chestii private chiar dacă e gluma, nu știu, asta face ca ceilalți sa l perceapă asa, adica mai dubios.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dar ma poți întreba

| Distratul28 a răspuns:

Poate m-aș simți gelos că vede alți bărbați, poate m-aș minți singur că se uită cu scopul de a face ce e in pornografie cu mine, noi oamenii ne mai și mințim singuri înțelegi.

| universe3 a răspuns:

Este inselat asta.