| gigelfrone145 a întrebat:

BA AJUTOR! De trei zile nu pot sa ma masturbez si nu stiu de ce.Eu cand incerc sa fac tot procesul nu pot sa ejaculez. ajutati-ma!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-e rusine sa imi furi numele? Te cheama in realitate asa?

| LilWatamaloon a răspuns:

Probabil nu mai poti sa faci asta pentru ca treaba pe care te concentrai inainte nu mai este la fel de wow, incearca sa gasesti noi surse "de inspiratie" pentru a ejacula, un nou porno, ceva mai kinky.Sau cauta un site porno, cauta cel mai cel filmulet care te inspira si pune-ti castile pe urechi si fa-ti treaba.Eu cred ca o sa te ajute sunetul daca folosesti casti cu dopuri de cauciuc, izoleaza mai bine.

| gigelfrone145 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt gigel nu gigilaughing

| Dana2103 a răspuns:

Probabil te ai obisnuit prea mult pe la...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate nu esti excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai că pe 31 octombrie este lună plină. Fac eu o vrajă să poți să o faci de două ori mai bine ca înainte, dacă îmi dai 200 de euro.