| andreeasweetlove a întrebat:

Baieti, ce inseamna pentru voi "fata perfecta"?
Inafara de faptul ca e frumusica
Cum v-ar place sa se poarte cu voi?
Cum v-ar place voua sa va trateze, sa va faca fericiti!
Vreau pareri personale!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Păi eu o am happy

18 răspunsuri:
| IREros a răspuns:

In primul rand orice bucurie sau suparare ar avea, vreau sa fiu prima persoana pe care o contacteaza(nu mamica, nu bunica, nu cea mai buna prietena si asa mai departe). Cand o intreb unde este si ce face sa nu se atace, ca sunt posesiv si gelos, poate sunt ingrijorat, sau mai stiu eu. Sa fie copilaroasa si alintata, dar cand situatia e serioasa sa dea dovada de maturitate. Sa nu minta niciodata, nu conteaza cat de dureror este adevarul, orice probleme ar avea, sa nu ma ignore, ignoranta e cea mai dureroasa problema intr-o relatie. Cat despre fizic, nu prea ma intereseaza, tu iti alegi persoana iubita pe viata, nu temporar, iar frumusetea va disparea, daca o iei pentru frumusete, cu ce ramai dupa ce se duce?happy

| Parintele a răspuns:

Sa nu fie geloasa degaba, sa nu ma streseze cu telefoane peste telefoane, sa inteleaga cand am treaba, sa nu se supere daca ies la o bere fara ea.

| fanNarutoShippuden a răspuns:

Pai... sa arate bine s sa fie amuzanta desteapta si .....sa ma pot intelege cu ea

| Adelin89 a răspuns:

Sa fie frumoasa deloc rautacioasa intelegatoare sa nu ma streseze

| andreeasweetlove explică (pentru Azµre):

Cel mai frumos raspuns! RESPECT!

| Azµre a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Mulțumesc, dar nu era nevoie să-mi dai fundă... Să ai o zi frumoasă!

| raluk27 a răspuns (pentru IREros):

Chiar e o problema cand intervine ignoranta intr-o relatie. E foarte nasol cand celalalt e prost.
PS: poate voiai sa zici "indiferenta", ignoranta e altceva. Nu e bine sa le confunzi, ca jignesti persoana in cauza happy

| Blexy22 a răspuns (pentru IREros):

Foarte bun raspunsul! Dar sa stii ca si mama, bunica, prietena cea mai buna au rolul lor...

| Th3Anon1mB0y a răspuns:

Apoi si eu il am

| RAY a răspuns:

Pshiologic fata perfecta e mama noastra, cautam fizicuri care seama cu mama noastra si ca personalitate si ca noi desigur

| Zenithf a răspuns (pentru Parintele):

Eu stiam ca parintii se cinstesc numai cu vin, ca sa vezi cum e cu prejudecatile oamenilor! laughing

| Zenithf a răspuns:

Pot sa zic ca, ce mi se pare mie ca lipseste: ar fi bine sa gateasca mai bine si sa aiba mai multa grija de bani si de lucruri (in special lucrurile care in mod normal ar trebui sa aiba capac: pasta de dinti, deodorantul stick, chestii din astea). laughing
Da' oricum, astea sunt chestii secundare care nu fac sau desfac legaturi. Importante sunt inainte de toate comunicarea, intelegerea, increderea, respectul reciproc.

| valentingb a răspuns (pentru RAY):

Da' de unde! laughing Mama e blonda cu ochi albastri si mie imi plac fetele brunete.

| IREros a răspuns (pentru Blexy22):

Au, dar intai ma suna pe mine nu pe ele,( imi pare rau daca a sunat asa, nu sunt absurd cum sa le ignore), e cam nasol sa aflu de la o persoana (oricare ar fi ea) ca iubita mea sufera si nu aflu de la ea nu?

| dragalasa123 a răspuns (pentru Parintele):

Hahahahahahahahahaha zice "Parintele" laughing)))))

| Miky1 a răspuns:

DEECI..frumusica,sa stie sa se imbrace, gospodina si experta in arta sexului.

| NeGaTiVeSaW a răspuns:

Sincer mie mi-ar placea o fata care sa nu fie geloasa din chestiile banale(am avut si a fost ca un cosmar), copilaroasa dar in acelasi timp si serioasa la probleme, sincera, responsabila si in ultimul rand sa ma inteleaga cand "ma apuca pe mine nebunelile", adica sa fac ce imi place mie cu adevarat care nu o implica si pe ea.
P.S. sa nu va ganditi ca ma refeream la curve cand ziceam de ce imi place laughing

| Blexy22 a răspuns (pentru IREros):

Da, ai dreptate!