| RAY a întrebat:

Băieți ce relați ați avut cu fete de alte naționalități și cum erau ca caracter?

9 răspunsuri:
| DaniAdrian a răspuns:

In mare parte de prietenie, de obicei ne cunoastem prin VAMA si tinem legatura, nationalitati? Franta,America,Africa, Ucraina, Rusia, Bulgaria, Polonia, Elvetia si Germania, au fost cazuri in care am fost mult mai mult decat prietenilaughing Ca caracter cele mai elegante si mai stilate mi se par pana cuma cele din elvetia, toata seara am vorbi intruna si intruna pur si simplu nu am avut nevoie sa-mi iau o sticla de rom doar ca seara sa devina mai interesanta, ne-am plimbat si am povestit intruna despre tot felul de subiecte, chiar aveau destula materie cenusie acele fete si vorbeau foarte coerent si cizelat, in schimb rusoaicele sunt baza cand vine vorba de betii si distractii si sexlaughing Pur si simplu am fost racolat la bar de 3 rusoaice, imi beam linistit paharul de cuba libre cand deodata apare una in dreapta una in stanga si alta in carca mea spunandu-mi daca vreau sa beau cu elelaughing

| RAY explică (pentru DaniAdrian):

Sunt mai serioase ca cele de nationalitatea ta?

| DaniAdrian a răspuns (pentru RAY):

Daca te referi la cele din elvetia, nu sunt cam la acelasi nivel doar ca stiu cand sa spuna stop indiferent de situatie, ohh...da si atunci cand vor sa dea flit unui baiat il bate numai din vorbe, crede-ma am vazut cu ochii mei cum incercau 2 baieti sa se dea la ele, si nu durat mai mult de 2 min, au plecat cu o fata de parca au uitat pe ce lume traiesclaughing)

| RAY explică (pentru DaniAdrian):

Ma refer la romance man

| DaniAdrian a răspuns (pentru RAY):

Si ti-am raspuns, sunt cam la acelasi nivel, dar nu te gandi la majoritatea fetelor de la noi care se uda doar cand aud un motor de BMW sau cat de mare e contul bunicului, gandeste-te la cele care isi vad de treaba lor, care sunt independente, puternice, etc etc

| RAY explică (pentru DaniAdrian):

Ma bucur sa citesc asta, fete independente material care se bucura de viata si fac sex fara a fi disperate dupa nunta

| mihai69 a răspuns:

Am avut acum vreo 25 de ani o idilă cu o siberiancă. În ciuda originii, era foarte caldă și de treabă. Deși de scurtă durată, relația noastră a fost plină de pasiune și romantism.
Am mai „prietenit" prin corespondență sau direct cu englezoaice, americance, nemțoaice, franțuzoaice, atât înainte, cât și după „loviluție". Chiar și cu o chinezoaică foarte dulce din Hong Kongwinking
Ce să spun? e greu să vorbesc despre caracterul lor - în general se respectă regula „cine se aseamănă se adună", așadar toate erau cam pe „tiparul" meu - vesele, de treabă, cu care poți schimba mai mult de o singură vorbă...

| RAY explică (pentru mihai69):

Sunt mai serioase ca ce ai cunoscut in ro?

| mihai69 a răspuns (pentru RAY):

Serioase în ce sens? Că nu se hlizesc aiurea-n tramvai, sau ca respect față de cuvântul dat și chestii d-astea?
Ce să zic - hlizite îs peste tot, la fel și persoane care se (și te) respectă. De asemenea, și hahalere. E greu de apreciat unde sunt mai rele...