| Lorenada a întrebat:

Baieti, cind ati facut sex prima data si cit a durat actul sexual?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Prima data am facut la 19 ani si a durat cam 20 de minute in total

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vreo 5 minute.iti dai seama ca mi-am inchipuit ca sant cu cea mai tare gagica.pe la 13 ani.

| Bamboccea a răspuns:

3 Ani si 8 luni non stopwinking

| cuvant a răspuns:

La 23 de ani dar nu am conometrat cu ceasul langa mine chiar actul sexual cat a tinut. Stiu aproximativ pe intreg cat a tinut happy

| XK a răspuns:

Mult, pentru ca nu ma atragea partenera, si m-a tinut multlaughing

| paranteză a răspuns (pentru Bamboccea):

Nu am inteles. 3 ani a durat si ai facut la 8 luni sau invers?rolling on the floor