| Swallow a întrebat:

Baieti, va rog sincer, fara mistouri ok?! straight face Deci cum trebuie (repet) sa fie o fata ca sa va fie pe plac? Descrieti`o toata straight face ex: sa fie buna sau sa aiba caracter mair au ca o scorpie?

Problema e ca eu sunt indragostita stupid de un coleg`, insa eu la scoala sunt o persoana~acasa cu totul altfel.La scoala sunt rea, adica ma prefac, dar acasa nu, sunt buna si sincera cu toti.Si nu stiu cum sa-l fac cel putin sa ma plac, de aia va`ntreb. Fundy`+ voturi broken heart

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Am mai raspuns si la alte fete cu intrebarea asta si raspunsu o sa-l copiez pentru ca eu nu mi-am schimbat parereawinking. La comportament. Sa fie cu simtu umorului, sa-i placa sa faca des glume, sa ridiculizeze situatile dificile, sa se stie comporta, sa-i placa sa rada, sa fie curajoasa, tupeista, un pic perversa, si sa nu prea poarte sutien :*tongue. La fizic, sa fie draguta, sa nu fie machiata aproape deloc, cat mai naturala, sa nu fie nici slaba nici grasa, lata in bazin, cam de 1.60-1.80 M, sani maricei, cam 95-115, un pic de burtica nu ma deranjeaza, din contra la unele le sta mai bine cu 5-10-15 kg in plus, in functie de cat de inalta ii, si la fund mai mare, cam 90-95

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Auzi.lasa astea.fii u insuti! nu juca teatru k acel cineva de care te vei indragosti se va indragosti la randu lui de.o alta u! si n-o fii bine! si cand ii vei arata adevarata fata.nu va mai fii la fel! si aici vei pierde.cui ii place minciuna? cred ca nimanui! b.u! be u!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa ne lase sa ii dam la bubu laughing)

| Hellou a răspuns:

Eu sincer as prefera o fata cu capul pe umeri.
Nu trebuie sa fie nu stiu ce frumusete dar sa fie amuzanta, sincera si inteligenta.
Si probabil putin mai scunda decat mine big grin

| Bombonica1 a răspuns:

Stii.si eu sunt intr-o situatie asemanatoare.Da-mi un pm cu idul tau si vorbim.big grin

| ionutzul31 a răspuns:

Fii tu insati.E cel mai bine asawinking

| Doinita01 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa fii tu insutzi oriunde nu ai fi indiferebt scoala casa, daca te va iubi te va iubi asa cum esti nu e nevoie sa te prefaci ca aveti multe in komun nu stiu ce parerea meahappy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru DNSK):

La scoala uni/unele se mai leaga de alti/altele doar asa din plictiseala. Asa ca e normal sa fi la scoala diferit. Intro anumita masura si eu eram la scoala un pic diferit fata de acasa si crede-ma asa e cel mai bine.

| DNSK a răspuns:

Am inteles ce vrei u sa zici.sa nu se ia nimeni de u trebuie sa fii rea! vezi cu cine esti u rea.si ai grija k baiatul ala sa se indragosteasca de tine nu de. tine rea!

| Swallow explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ce descriere amanuntita raised eyebrows perfect! love struck

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Swallow):

Da stiu cai amanuntita da asta-i cea mai explicita in afara de poze, si asta ca sa nu apara iar intrebari de genu cum va plac fetele sau dc nu va plac asa numitele plinute, prefer sa zic cu burtica big grintongue Se subintelege cai micuta tongue nu stiu dc bagi raised eyebrows asta straight face In fine tongue

| Doinita01 a răspuns (pentru DNSK):

(Y) drept