| badboy29005 a întrebat:

Baietii am o intr! Cum sa fac o fata sa vrea sa faca sex cu mine? p.s am incercat dar nu cu succes sa o conving

11 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Tu vrei sa faci sex cu ea pentru ati satisface nevoile sau pentru ca o iubesti? E mare diferenta si nu arata ca esti disperat ca pe langa ca nu o sa obtii ce vrei o sa vada ca esti un obsedat sexual si o sa iti dea si papucii.Doar ai rabdare cand faci dragoste cu ea totul vine spontan.

| badboy29005 explică (pentru Ycu):

No no frate nu is cu ea. doar pentru imi satisface mie gandurile tampitetongue

| LineGuide a răspuns:

Nu o obseda cu intrebarea asta, poate nu e pregatita! Laso pe ea sa aleaga momentul oportun, si iti va asigura ea o seara de vis.

| Mariiuta a răspuns:

E desteapta

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Bai ori o fortezi ori zici ca vrei sa faci asta pentru ca o iubesti pentru ca ti se pare draguta si buna rau etc vezi daca merge

| MegaChrysos a răspuns:

Nu trebuie sa ii zici prin cuvinte happy Prin gesturi happy

| CeInteleptul a răspuns:

ASCULTA LA mine, ceilalati care ti-au raspuns nu au ce cauta pe site!
Da-mi funa ca sa ma fac inteles de la inceput!

si acum sa-ti spun cum sta treaba

Cu o fata trebuie sa ai o relatie, sa tii la ea si ea sa tina la tine, gen 1-3 luni.
Te comporti frumos cu ea mereu si esti mereu atent.
Pui mana pe ea usor usor, si ii iei mana ei si o pui pe tine usor usor sa va simtit comod unul cu altul.
Dupa aceasta perioada de tranzitie, pe care o poti accelera mereti undeva.
la tine la ea, la cabana, la hotel, la penisune, oriunde.
Tu ii spui ca vrei sa petreceti mai mult timp impreuna pentru ca tii foarte mult la ea, si ca ai vrea sa dorimi cu ea, ca te conectezi mai tare si vrei sa o vezi cat de dragalasa este dimineata.
Apoi la fel o lasi sa fie relaxata, o saruti, astepti, pui mana pea ea- fiind deja obisnuita cu tine ti-e mai usor.
dupa ce o dezbraci stai cu ea asa dezbracati si va sarutati si stai cu ea de vroba sa se obisnuiasca cu tine.
apoi incerci sa o faci cu ea dupa ce o exciti bine.
daca nu vrea, cu singuranta este intresta, nu ceda si fata va vrea.

concluzii- este un proces
ea trebuie sa fie centrul univerusului tau si fa-o sa se simta ca a tare

apoi sexul va veni in fiecare sapt si nu doar o data si gata!

p.s asa se scrie un raspuns bun, ceilalati hai pa si nu mai postati aiurea sa va aflati in treaba

| unknownn a răspuns:

Te duci in ziar si cauti la matrimoniale.

| unknownn a răspuns (pentru Ycu):

E clar, tipul vrea sa faca "sex" nu "dragoste", asa ca nu inteleg la ce mai intrebi.
Sexul il faci din placere.
Dragoste faci din dragoste si din placere!

| Elena1234456 a răspuns:

Daca o iubesti poti sa o astepti. parerea mea!

| Different69 a răspuns:

Totul vine de la sine. happy Degeaba o obligi. Stii vorba aia: "Dragostea fortata se numeste viol." happy