| cdl42002 a întrebat:

Băieții când se masturbează se gândesc la iubitele lor? ( Gen cei care au si sunt virgini )

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in timp ce si-o freaca, fiecare baiat se gandesc numai si numai la iubita si la nimic altceva. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate se gandesc la ultimul film xxx sau la pasaricile vazute.

| RAY a răspuns:

Uni la dragnea,alti la base,la domna prim minstru, daca o faci in liniste la presedinte, fiecare in functie de ce alegere politica are, eu merg pe dreapta ca alegere, adica filme porno cu fete care urmeaza sa ne conduca tara in viitor

| RAY a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu e chiar ok sa te gandesti la pasari cand faci asa ceva

| SG1995 a răspuns:

Nu, se gandesc la bunaciunea din parc si la actrite porno.

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Ai uitat de Udreea e milfa. rolling on the floor