| anonim_4396 a întrebat:

Baietii (in special) ce fată ați prefera? una blondă cu ochii albastri de 18 ani sau una bruneta cu ochi caprui inchis de 17? nu pot sa fac diferenta pe acre o iubesc imi mult big grin

Răspuns Câştigător
| andree_5411 a răspuns:

Cum nu poti face diferentalaughing?
Dupa parerea mea.bruneta cu ochi caprui inchis.
deja blondele sau super inmultit si s-au demodat!big grin
Succes!
Funda?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prefer bruneta.Stii ce se spune despre blonde.

| stipasha a răspuns:

We copilule, tu macar ai idei cei aia iubire? Cica nu pot face diferenta pe care o iubeste cel mai mult, pai pe nici una nu o iubesti uite care e raspunsul e doar o simpatie... atitat tot...

| DaBlackPoison a răspuns:

Nu sunt baiat dar totusi voi incerca sa iti raspund.Ca sa iti dai seama care e "aleasa" incearca sa faci un fel de comparatie intre cele doua.Si vezi care dintre cele doua are mai multe calitati. Un exemplu banal ar fi:cea blonda are 18, cea bruneta 17 deci blonda e in avantaj pentru ca e majora.Alt exemplu dat la nimereala:sa zicem ca blonda are 1. 60 iar bruneta 1. 70 iar tu ai 1.75.in cazul asta ar fi bruneta in avantaj.Incearca sa elimini una prin comparatie pentru ca cine alearga dupa doi iepuri nu impusca nici unul.

| Crisu a răspuns:

Si ce... iubirea tine cont doar de aspectul fizic?
Trebuie sa alegi cu inima, nu cu ochii.

| cossmy a răspuns:

Primul meu criteriu: nu blondelor. majoritatea sunt niste pipitze fitoase care umbla numai dupa propriul interes. As alege bruneta fara nici o ezitare(pacat ca nu are ochi verzi, da merge si asa). insa trebuie sa vezi si cu care te intelegi mai bine, cu care poti fii tu insuti, care te ajuta, te intelege si iti lasa aer sa respiri si sa stii ca si ea tine la tine. Cat despre fizic, nu conteaza doar varsta parul si ochii, sa aiba corp fain(nic plata sau snur, dar nici cu fundu cat un raptozaur), sa nu mearga de sa zici ca se dezmembreaza pe strada, etc...Eu cel putin am mult mai multe criterii in a alege o fata in afara de ochi si culoarea parului. Bafta cu oricare ar fi, insa sfatul meu, alege brunetawinking

| Maria123 a răspuns:

Adica daca baietii iti zic s-o alegi pe cea bruneta, tu o alegi pe ea? Asa de mult iti pasa ce zice lumea? Alege-o pe cea care iti place tie, fata de care te simti mai atras, fata cu care te intelegi mai bine, indiferent de parerea altora. Daca tot nu te prinzi pe care o "iubesti" mai mult, gaseste si o roscata disponibila cu ochii verzi, nu de alta, dar sa fie setul complet.

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Alegele pe amandoualaughingwinking

| Aditzabad a răspuns:

Eu as prefera pe cea care m-ar atrage cel mai mult (mie unul imi plac fetele ca oki albastrii sau verzi big grin) incearca sa faci si u o comparatie inte cele doua vz km se comporta ce vacabular au etc asa am fost si eu in postura tah si am ales-o pe cea potrivita bine ca mi-a luat 2 saptamani comparatia celor 2 fete... iti urez multa bafta

| ecristinamc a răspuns:

Blondele s-au demodat?laughing
Inseamna ca-s demodatalaughing
Eu as fi ales si dupa felul in care se comporta nu numai dupa fizic. Oricum imi place raspunsul lui andreelaughing
''blondele s-au inmultit''laughing)

| notemojustcrazy a răspuns:

Bai scuze daca te jigneste dar esti dobitoc happy nu conteaza numai fata ba ibaiete corpu si comportarea cui eu lasi
sa zicem ca o iei pe brunetea si ea e fitoasa vrea aia vrea aia si in schimb blonda era modesta strict la obiect te iub cu adevaratt vroia o relatie nuuu drg aia e mai fitoasa si e mai frumos la fata si gata sar pe ia si poate oo... lasa chestiile si vrajeala fa ce te duce capul si inima bah tantalaule happyDbig grin

| lavinia_7948 a răspuns:

Buna:* pana la urma u ai in adancul tau raspunsul niciun raspuns nu e bun pana acum dupa cum vad si nici al meu nu va fi daca ti-as da unul alege cu inima referitor la aspect fiecare e frumos in felul sau sunt convinsa ca la adolescenti cel mai mult conteaza aspectul fizic ''hai sa ne laudam ca iubiti\iubite faine'' dar pana la urma ideea e sa te simti tu bine in preajma ei nu sa se simta altu sau sa aiba prt tai ce admira alege-o pe cea care iti dem ca tine la tine cu adevarat!

NOname
| NOname a răspuns:

O tampenie mai mare demult n-am mai auzit. Sigur nu era pentru Trivia/Amuzante?

P. S. Pe care o IUBESTI mai mult?! Pe niciuna.

| Ririru a răspuns:

Daca iubesti o fata, nu o iubesti pentru aspect fizic. O iubesti pentru tot ce tine de ea. Asa ca lasa`ne cu "pe care o iubesc", ca nici macar nu stii ce e aia iubire. Multa bafta.

| Darkotdm a răspuns:

Personal imi plac brunetele cu ochi verzi. Nu stiu dc dar cand te privesc cu ochii aceia zici ca te loveste un boxer.

| dana_1181 a răspuns:

Mam demodat laughing

| LoveLebadaa a răspuns (pentru andree_5411):

Imi place raspunsul taubatting eyelasheshee hee big grin