| alexalx1234 a întrebat:

Băieții sinceri pot avea iubite in ziua de azi?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut logic si normal, DA insa uneori este nevoie sa ai destul de multa bafta. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă au și tâlharii, pot și ei. Dar ca să le aibă, trebuie să acționeze.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns:

Nu exista Băieții sinceri, nu exista oameni sinceri, natura umana este incompatibila cu asemeea lucruri, baieti au interese sexuale, vor sex in fapt dar baga vrajeli pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer îți spun, cu întrebări de genul, nu nu o sa ai. Un băiat care poate avea iubita când are el chef, nu o să pună niciodată întrebări de genul.

| Frank51 a răspuns:

De ce nu? Generalizati prea mult. Inca nu ati realizat ca exista tot felul de oameni, si chiar ai de unde alege.

| alina2k18 a răspuns:

Daca singura lui calitate este sinceritatea in mod cert o sa fie greu sa isi faca o iubitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce p*** mea înseamnă băiat sincer?
Am auzit chestia asta de atâtea ori...
Spune dracu... sunt urât, timid, adormit, pot să am și eu o relație?
Da poți, dar nu cu Mădălina Ghenea!

| Holiday a răspuns:

De multe ori cand unul ii spune uneia ca are 3 case si 4 masini e sincer. Cu siguranta fata va aprecia sinceritatea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

Ai curaj să sufli-n fiolă?

| DeeaCarmen a răspuns:

Da.
Doar ca nu ai gasit tu persoana potrivita

| CleanHeart a răspuns:

Da