| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Baietilor, baietilor aveti in gasca voastra o fata care nu are prieten si este absolut superba? daca da, cand o vedeti va trece prin cap sa o atingeti, sa o aduceti in patul vostru chit ca aveti prietena/logodnica/sotie? va rog raspundeti foarte sincer eu nu am sa va judec, sunt un om cu o minte foarte deschisa care nu judeca infidelitatea.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E ceva uman ce intrebi tu acolo, dar degeaba o placi daca esti urat

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca as fi casatorit m-ar tenta sa imi insel nevasta pentru ca ea inainte sa se marite cu mine a facut infidelitati cu fostul prieten iar eu, e ca si cum imi fac datoria de om sa ma simt bine cu altele si sa nu fiu prostul care a asteptato iar ea s-a culcat cu multi barbati.

| neutrino a răspuns:

Fiecare avem in gasca noastra o asemenea fata! Norocul meu este ca, acum, ea este prietena mea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un sentiment si o manifestare cat se poate de normala in cazul unui barbat sanatos mental si fizic, dar mai ales daca este si viril, indiferent de statutul lui social, sa isi doreasca sa faca dragoste cu o fata/femeie mai ales daca este tanara, frumoasa si .....dorita.Doar un imbecil retardat ar refuza asa ceva.

| Kira5854 a răspuns (pentru neutrino):

Asta e dragut si inuman in acelasi timp laughing

| Kira5854 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sau un imbecil care isi respecta relatia, tie(voua barbatilor) v-ar placea sa fiti inselati, sa gandeasca iubita/logodnica/sotia voastra astfel? V-ar placea sa stati cu gandul ca femeia langa care sunteti se gandeste sa si-o traga cu cineva din grupul ei/ al vostru si poate sa si faca asta, ar fi o mare curva, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kira5854):

Eh si tu acum laughing)

| Kira5854 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kira5854):

Da, dar te obosesti degeaba :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uman e sa-ti doresti tot ceea ce nu ai. Cu atat mai mult in momentul in care vorbim despre barbati si apucaturile lor sexuale si cele de orgoliu. E ciudat cum anumite dorinte devin coplesitoare si avem impresia ca intreaga noastra existenta depinde de satisfacerea acestora.

In acelasi timp, uman e si sa realizezi raul pe care il pot provoca faptele tale si sa pui in balanta beneficiile unei astfel de fapte si urmarile negative. Cineva spunea sa nu renunti la ce-ti doresti mai mult pentru ce-ti doresti acum.

Da, am fost tentat de multe ori, uneori atat de tare incat aproape durea. Dar nu am facut-o niciodata, nu am tradat vreodata un om la care am tinut. Pentru ca asta inseamna sa tii la cineva si cred ca e mai important sa te poti uita in oglinda fara regrete decat sa-ti satisfaci niste porniri care oricum trec. Daca mai multi oameni ar avea capacitatea de a se pune in locul celor carora le fac rau lumea ar arata infinit mai bine.

Iar tu nu esti un om cu o minte deschisa, esti un om egoist pentru care devotamentul si atasamentul inseamna mult mai putin decat niste placeri fatidice si instincte primare. Treaba asta cu mentalitatea deschisa e doar un exemplu despre cum oamenii se conving pe ei insisi ca lucrurile gresite pe care le fac sunt, de fapt, indreptatite.

Da-mi like si la asta!

| Oana92 a răspuns (pentru Kira5854):

Aaaa....si tu nu ai inselat niciodata cu gandul? Nu ti-a atras chiar nimeni, niciodata atentia in felul asta? laughing

| Kira5854 a răspuns (pentru Oana92):

Am inselat, odata era sa pic in patul unui prieten eu ieseam cu un tip de aproape o luna si nu ajunsesem in punctul ala. M-am sarutat, tot cu un prieten, in timp ce ieseam cu alt tip tot de o luna si inca 2 situatii asemanatoare. De primul imi pare rau pentru ca in tipul chiar nu merita, insa asa am aflat ca nu suntem potriviti si am terminat-o atunci, iar al doilea ma insela si el, eu eram sigura de asta, eram sigura si ca tipul vrea doar sex asa ca am incercat sa ma razbun oarecum