| Danielle3232 a întrebat:

Baietilor! Cum arata pentru voi o fata perfecta?
Raspunsurile de genul " fata perfecta nu exista" Nu primesc funda! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata perfecta, este cea de care te indragostesti, pe care o placi, o simti in sufletul tau si o iubesti.

11 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Păi chiar nu există.
Să elimini din start varianta corectă de răspuns e ca şi cum ai întreba-o pe mă-ta cum te-a făcut, fără să se fu tă cu tac-tu, că nu primeşte fundă.

| Rooobi a răspuns:

Pai fata perfecta: sa ne iubim, sa imi placa cum arata si sa ne intelegem binebig grin

| IntelFreak a răspuns:

Care-i definitia perfectiunii pentru tine?

Inca o intrebare redundanta.

| barbieroz a răspuns:

Fata perfecta e cea pe care tu o vezi perfecta,o vezi cea mai frumoasa, cea mai draguta, cea care te face sa razi, sa te simti bine in preajma ei, si cel mai important sa te iubeasca.

| hatakamanusi a răspuns:

Daca de indragostesti de o fata,, iubirea o face din toate punctele de vedere perfecta.
Dupa parerea mea o fata perfecta are si ea defecte, deoarece fiecare persoana are o oarecare gresiala din fabrica. Ea trebuie in primul rind sa fie desteapta. Daca va avea aceasta abilitate ea va sti cum sa se imbrace sa para mai stlata si va sti sa-si aleaga prietenii ceia ce-i va contura caracterul. O fata perfecta este un inger coborit din cer ca sa cucereasca inimile barbatilor.

| DNSK a răspuns:

Nu exista o fiinta anume! exista doar fata pentru care am muta muntii din loc.

sani, fund, sa faca sex oral, sa bea bere si sa se uite la fotbal

| loredanaFS a răspuns:

Uite ce tipuri de femei prefera barbatii http://fetelestiu.ro/......atractiei/

| Danielle3232 explică (pentru loredanaFS):

Da, am citit acest articol happy
Au dreptate!

Răspuns utilizator avertizat
| Danielle3232 explică (pentru DemonaMortiss):

Bun gust! big grin

Răspuns utilizator avertizat